Главная » ЗНО 2021 » ЗНО Математика Тренувальні матеріали Захарійченко - Літера -


        

ЗНО Математика Тренувальні матеріали Захарійченко - Літера -

Математика Тренувальні матеріали автор Захарійченко видавництво Літера

В наявності

 

Артикул: 978-966-945-043-2
Видавник: Літера
Сторінок: 256
Формат: А 4
Друк: Монохром
Обкладинка: М'яка
Надруковано: Київ
Кількість: 5000
Країна виробник: Україна
Місто видавництва: Київ
Ціна:
60,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Математика Тренувальні матеріали автор Захарійченко видавництво Літера

Недорого купити навчальний посібник «ЗНО 2022. Математика. Типові тестові завдання. Якісна підготовка до ЗНО» автора Захарійченко А. Р., видавництва «Літера ЛТД» міста Києва Вам допоможе наш  книжковий інтернет-магазин «SCHOOLDREAM». Ми забезпечимо наших покупців даними чудовими збірниками, а також – і безкоштовними додатками до них: «Короткими математичними довідниками» у будь-якій кількості, зі знижками вчителям, постійним (зареєстрованим на сайті) та оптовим покупцям.

Що ж являє собою цей чудовий навчальний довідник історії України?

Давайте ознайомимося більш детально з новим навчальним посібником, призначеним для старшокласників, випускників шкіл, абітурієнтів і вчителів математики.

Невелика зручна книжечка обсягом 128 сторінки й додаток обсягом 16 сторінки підготовлені в київському видавництві «Літера» автором Захарійченко під назвою «Математика. Типові тестові завдання з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року» + «Короткий математичний довідник» для тестової перевірки набутих із математики знань та підготовки до складання ЗНО, ДПА в 9-му й 11-му класах, а також – для підготовки до поточних і тематичних контрольних робіт.

Для вчителів дана збірка є безпосереднім практичним матеріалом у періоди проведення контрольних робіт різного рівня.

У книзі надаються типові розв'язання задач і вказівки до них, а також – відповіді до всіх тестових завдань, за якими кожен учень зможе перевірити рівень своїх знань і підкоректувати способи розв'язання.

Усього випускникам чи абітурієнтам пропонується пройти 13 тестів у форматі ЗНО, з обов'язковим заповненням бланків відповідей – для тренування. Завдяки даному обсягу роботи вони повторять майже весь навчальний матеріал, що охоплюється програмою зовнішнього незалежного оцінювання.

Якісна підготовка до ЗНО 2022 з математики та ДПА з довідниками від SCHOOLDREAM.

Замовити «Типові тестові завдання з математики до ЗНО-2022» Захарійченко можна онлайн чи за телефонами, оптом і в роздріб, за будь-якою адресою України. Ми чекаємо на Ваші повідомлення!

Телефонуйте: +380 637879549;

 

 

Видавник: Літера

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

YWJjYm