Главная » ЗНО 2021 » ЗНО Історія України Памятки архітектури та персоналії Гісем О. - Абетка -


        

ЗНО Історія України Памятки архітектури та персоналії Гісем О. - Абетка -

ЗНО з історія України: пам'ятки архітектури, образотворчого мистецтва та персоналії за ТРИ дні (обов'язкові для візуального розпізнавання) О. Гісем видавництво Абетка

Новинка Топ-продукт

В наявності

 

Артикул: 978-617-539-244-7
Видавник: Абетка
Формат: 60x90
Друк: Монохром
Обкладинка: М'яка
Призначення: Підготовка до ЗНО
Країна виробник: Україна
Місто видавництва: Кам'янець-Подільский
Ціна:
100,00 Грн

в корзину:
  шт.  

ЗНО з історія України: пам'ятки архітектури, образотворчого мистецтва та персоналії за ТРИ дні (обов'язкові для візуального розпізнавання) автор О. Гісем видавництво "Абетка".

Мета: якісна та ґрунтовна підготовка учнів до складання зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). Саме із цією метою автором О. Гісем розроблено цілий комплект карток з завданнями, які допоможуть учневі не тільки закріпити теоретичні знання, отримані під час проходження шкільного курсу, але й засвоїти необхідні для успішного візуального розпізнавання для успішної здачі ЗНО з історії України:

  • пам'ятки архітектури;
  • пам'ятки образотворчого мистецтва;
  • персоналії видатних діячів та історичних осіб.

Теоретичний матеріал, поданий у посібнику з історії (наборі карток), цілком відповідає чинній шкільній програмі для основної та старшої (академічний та профільний рівні) школи, затвердженій Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України, у ньому зібрані усі основні розділи та теми, саме тому його доцільно буде також використовувати як помічник у підготовці до державної підсумкової атестації, тематичного оцінювання чи уроку.

Посібник виконує три функції:

  1. Навчання.
  2. Контролю.
  3. Самоконтролю.

 

Посібник "Як вивчити пам'ятки архітектури, образотворчого мистецтва та персоналії за ТРИ дні" може бути корисним не тільки старшокласникам, але й випускникам попередніх років, які в цьому році бажають вступити до вищого навчального закладу, а також вчителям історії України.

Історія України. Як вивчити пам'ятки архітектури, образотворчого мистецтва та персоналії за 3 дні. автор Гісем О.В. видавництво Абетка

Видавник: Абетка

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

MzIwN2