Главная » ЗНО 2021 » ЗНО 2022 Українська мова Збірник тестових завдань Білецька О. - ПІП -


        

ЗНО 2022 Українська мова Збірник тестових завдань Білецька О. - ПІП -

Збірник тестових завдань з української мови для підготовки до ЗНО 2022 ( Підручники і посібники )

В наявності

 

Артикул: 9789660739178
Видавник: - Підручники і Посібники -
Сторінок: 244
Формат: А 4
Друк: Монохром
Обкладинка: М'яка
Призначення: Підготовка до ЗНО 2020
Надруковано: Тернопіль
Кількість: 3000
Ціна:
80,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Збірник тестових завдань для підготовки до ЗНО 2022 з української мови автор Білецька О. (Підручники і посібники, Тернопіль, 2022 рік)

«Українська мова. Збірник тестових завдань. ЗНО 2022» автора О. Білецької, видавництва «Підручники і посібники» міста Тернополя – ідеальний засіб для підготовки до найважливішого випускного й водночас вступного іспиту!

Купити зовсім недорого даний навчальний посібник Ви зможете тут, у Книжковому інтернет-магазині, за електронною адресою або за телефонами  +380637879549 оптом – зі знижками – чи в роздріб за порівняно короткий термін, не виходячи з дому.

Дозвольте детальніше охарактеризувати посібник автора О. Білецької, видавництва «ПіП», «Зовнішнє незалежне оцінювання. Українська мова. Збірник тестових завдань». Він складає 288 сторінок тестових завдань, які за своєю структурою дуже схожі на тести зовнішнього незалежного оцінювання й державної підсумкової атестації. Тестовими запитаннями й завданнями охоплений весь курс вивчення української мови з його основних розділів: правопису, теоретичних знань, синтаксису, пунктуації, а також – уміння писати зв'язний текст будь-якого характеру.

У кінці збірника тестів ЗНО-2022 містяться відповіді, «ключі до тестових завдань», за якими старшокласники мають змогу перевірити правильність своїх тверджень і пересвідчитися у рівні власної підготовленості до іспиту. Якщо він є незадовільним, то вжити заходів щодо усунення недоліків. Можна придбати «Комплексне видання для підготовки до ЗНО» цього самого автора (й видавництва), щоб у суворій послідовності поновити знання з курсу української мови.

Указаний раніше «Збірник тестових завдань» О. Білецької, видавництва «Підручники і посібники»,  буде корисний також викладачам української мови при проведенні контрольних робіт різного рівня, учням наступних років випуску і всім, кого цікавить рівень їхніх знань із державної мови України. Змінюються політичні системи й економічне життя, але базові знання з рідної мови залишаються сталими.

Ми чекаємо на Ваші замовлення! І нехай Вам щастить!

Видавник: - Підручники і Посібники -

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

YjdhM2Y1Z