Главная » ЗНО 2021 » ЗНО 2022 Українська мова та література Довідник Авраменко О.М. - Грамота -


        

ЗНО 2022 Українська мова та література Довідник Авраменко О.М. - Грамота -

Українська мова та література Довідник Завдання в тестовій формі до ЗНО 2022 автори Авраменко О.М. Блажко М.Б. видавництво Грамота

В наявності

 

Артикул: 978-966-349-891-1
Видавник: Грамота
Сторінок: 496
Формат: 60х84
Друк: Монохром
Обкладинка: Тверда
Країна виробник: Україна
Місто видавництва: Київ
Ціна:
235,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Щороку (з 2009) виходить у світ вражаючий за об'ємом довідник із ЗНО Авраменка О. М. (та інших авторів) з української мови і літератури.

Автор посібника є членом комісії ЗНО України, і його завдання нерідко потрапляють до атестаційних. Тому на цей посібник слід звернути увагу. Він використовується з Збірником завдань у тестовій формі з української мови та літератури (2 частина, підготовка до ЗНО 2022)

Наш книжковий інтернет-магазин «Шкільна література» завжди прагне якнайшвидше викласти їх у нас на сайті, щоб усі бажаючі одразу змогли купити дуже важливий навчальний посібник для якісної підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання. Проте використовується він у багатьох випадках, про які згодом ітиме мова. Якщо хтось із наших покупців ще не придбав «Довідник Авраменка», Ви ще можете встигнути це зробити просто зараз.

Авраменко Олександр Миколайович широко відомий у середній і старшій школах учням і вчителям як автор багатьох підручників, збірників диктантів і завдань, посібників по ДПА з української мови та літератури, рекомендованих або схвалених Міністерством освіти і науки України до використання в навчальному  процесі. Його посібники користуються великим попитом, багато його завдань потрапляє до ЗНО. І це не дивно, бо Авраменко О. М. входить до складу комісії, він є одним із укладачів тестів зовнішнього незалежного оцінювання.

А тепер дозвольте детальніше розповісти про цьогорічну збірку. Довідник 2022 року підготовлений до друку авторами Авраменком О. М. і Блажко М. Б. у видавництві «Грамота» міста Києва, має гриф МОН України. Він складається з двох частин. У першій його книзі є зміст, викладено весь необхідний теоретичний навчальний матеріал шкільної програми з української мови та літератури з важливими таблицями, графічними елементами і прикладами (алфавіт, співвідношення звуків і літер, звуковий склад мови тощо).

Потім подаються тести з обох предметів, причому, є завдання різного рівня складності. У кінці друкуються відповіді, щоб учні змогли перевірити себе й вивчити матеріал, за яким вони неправильно відповідали.

Зазвичай довідниками із ЗНО користуються не лише учні (для підготовки до майбутнього тестування). Його матеріали широко використовують учителі під час вивчення таких самих тем, при проведенні контрольних робіт і пробного тестування.

Шановні покупці, якщо хтось із Вас ще не знайомий із навчальною літературою Авраменка О. М., обов'язково скористайтеся нею! 

Видавник: Грамота

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

отзыв
василий
03.07.2016 12:15
Отзыв
Андрей
16.06.2016 09:41
OWY4YjMyO