Главная » ЗНО 2021 » ЗНО 2022 Українська мова і література Збірник тестових завдань Авраменко Грамота


        

ЗНО 2022 Українська мова і література Збірник тестових завдань Авраменко Грамота

Збірник завдань у тестовій формі з української мови та літератури (2 частина, підготовка до ЗНО 2022) Авраменко О. М. (Грамота)

В наявності

 

Артикул: 978-966-349-902-4
Видавник: Грамота
Сторінок: 168
Формат: 60x90
Друк: Монохром
Обкладинка: М'яка
Призначення: Підготовка до ЗНО 2022
Особливість: Оновлена
Надруковано: Київ
Кількість: 15000
Ціна:
90,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Олександр Авраменко Збірник завдань у тестовій формі (частина 2) до ЗНО 2022 з української мови та літератури (Грамота, Київ, 2022)

Готуватися до ЗНО-2022 можна за навчальним посібником «Українська мова та література. Збірник завдань у тестовій формі. ІІ частина» автора Олександра Авраменка, видавництва «Грамота» міста Києва (видання 2020 року), який Ви придбаєте в нашому книжковому інтернет-магазині «Шкільна література» за ціною видавництва і зі знижками в разі оптового замовлення.

Автор посібника є членом комісії ЗНО України, і його завдання нерідко потрапляють до атестаційних. Тому на цей посібник слід звернути увагу. Він використовується з довідником до ЗНО 2022 (1 частина) Авраменко О.

Що являє собою збірник завдань у тестовій формі О.М. Авраменка?

До складу завдань увійшли вивчені у 5–9 класах теми з української мови, а з української літератури увійшло вивчене у 9–11 класах. Пройшовши тестування за даним посібником і перевіривши якість власних знань (за відповідями, що містяться в кінці збірки), можна доопрацювати теми, за якими було допущено багато помилок.

«Збірник завдань у тестовій формі з української мови та літератури» Авраменка О. М. видавництва «Грамота» містить 12 варіантів тестів такого самого формату, як зовнішнє незалежне оцінювання, вони подаються навіть зі власним висловленням і завданнями різного рівня складності. Тобто, дане вправляння ніби повністю повторює майбутнє тестування (але з контролем часу, можливостей, а головне – з майже одночасною перевіркою результатів і шансом виправлення помилок чи недоліків).

У разі проходження цієї групи тестів старшокласник матиме у своєму арсеналі добре повторений і закріплений навчальний матеріал у великому обсязі, з гарантією правильності виконання і з досвідом власного висловлення думки за багатьма темами курсу.

У кінці посібника, крім уже названих відповідей до всіх завдань, знаходиться  таблиця переведення тестових балів, за якою також бажано наперед розібратися.

Тести цього збірника, крім підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання, можуть бути використані вчителями на контрольних уроках із певних тем, а також – на підсумкових контрольних роботах.

Де купити збірник завдань у тестовій формі для якісної підготовки до ЗНО 2022?

Замовляйте посібник «Українська мова та література. Збірник завдань у тестовій формі», ІІ частина, автора Авраменка О. М. в нашому інтернет-магазині і хай Вам щастить!

Видавник: Грамота

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

NmIzMDAwYm