Главная » ЗНО 2021 » ЗНО 2022 Математика Збірник тестових завдань Капіносов А. - ПІП -


        

ЗНО 2022 Математика Збірник тестових завдань Капіносов А. - ПІП -

Збірник тестових завдань з математики для підготовки до ЗНО-2022 А. Капіносов, Г. Гап’юк, Л. Кондратьєва ( Підручники і посібники )

В наявності

 

Артикул: 9789660736740
Видавник: - Підручники і Посібники -
Сторінок: 208
Формат: А 4
Друк: Монохром
Обкладинка: М'яка
Призначення: Підготовка до ЗНО 2021
Надруковано: Тернопіль
Кількість: 5000
Країна виробник: Україна
Ціна:
98,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Збірник тестових завдань для підготовки до ЗНО 2022 з математики автор Капіносов А. (Підручники і посібники, Тернопіль, 2022 рік)

Купити дешево «Збірник тестових завдань. Математика. Зовнішнє незалежне оцінювання» видавництва «Підручники і посібники», автора Капіносова А. М. можна в нашому книжковому інтернет-магазині «Шкільна література». Знижки на купівлю цих чудових навчальних посібників тут отримають учителі, наші постійні покупці й ті клієнти, хто замовить збірники на клас.

Найкращий спосіб перевірити власні знання й уміння з математики задовго до зовнішнього незалежного оцінювання, а водночас і закріпити вивчений матеріал – це пройти повну тестову перевірку за матеріалами останнього ЗНО, якими є пропонована нами «Математика. Зовнішнє незалежне оцінювання. Збірник тестових завдань. ЗНО 2022» Капіносова А. М., видавництва «ПіП» міста Тернополя.

Загальний обсяг даного навчального посібника – 208 сторінок різнорівневих, максимально подібних до справжніх тестів ЗНО завдань, складених фахівцем на основі найважливіших тем загального курсу математики та вивчених протягом кількох останніх років алгебри й геометрії.

Дуже вдалим для покупців збірника тестів є той факт, що в його кінці у хронологічному порядку знаходяться відповіді до всіх тестових завдань. І старшокласник, просуваючись крок за кроком сторінками й варіантами книжки, має змогу одразу перевіряти правильність своїх відповідей.

Якщо результати частенько виявляються невтішними, слід не вагаючись купити «Комплексне видання» цього ж автора з математики видавництва «Підручники і посібники» й повторити весь не дуже добре засвоєний матеріал.

А нинішній посібник «Математика. Збірник тестових завдань ЗНО 2022» А. М. Капіносова буде корисний також учителям математики на час поточної й тематичної перевірки знань, учням – для підготовки до цих самих контрольних робіт, до ДПА й ЗНО 2022.

Замовити збірники тестів можна за телефонами чи онлайн. Ми надсилаємо нашу літературу за всіма адресами України. До зв'язку!

Видавник: - Підручники і Посібники -

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

MjBhYTM4MW