Главная » ЗНО 2021 » ЗНО 2022 Англійська мова Типові тестові завдання С.В. Мясоєдова - Літера -


        

ЗНО 2022 Англійська мова Типові тестові завдання С.В. Мясоєдова - Літера -

Типові тестові завдання з англійської мови до ЗНО-2022 автор С.В. Мясоєдова видавництво Літера

В наявності

 

Артикул: 978-966-945-169-9
Видавник: Літера
Сторінок: 128
Формат: А 4
Друк: Монохром
Обкладинка: М'яка
Призначення: Підготовка до ЗНО 2022
Надруковано: Київ
Кількість: 5000
Країна виробник: Україна
Місто видавництва: Київ
Серія: ЗНО 2022
Ціна:
50,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Типові тестові завдання для підготовки до ЗНО 2022 з англійської мови автрор Мясоєдова С (Літера, Київ, 2022 рік)

У нашому книжковому інтернет-магазині «SCHOOLDREAM» можна купити за собівартістю навчальний посібник «ЗНО 2022. Англійська мова. Типові тестові завдання. Якісна підготовка до ЗНО» автора Мясоєдової С. В., підготовлений до друку у видавництві «Літера ЛТД» міста Києва. Ми забезпечимо цим збірником усіх бажаючих, надавши знижки вчителям, постійним і оптовим клієнтам.

Що ж являє собою цей грунтовний збірник типових тестових завдань ?

Даний навчальний посібник поглибить і завершить підготовку до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО 2022) випускників, які добре навчалися у школі протягом кількох останніх років або вже повторили теоретичний матеріал з англійської мови. Для всіх старшокласників він може стати засобом перевірки знань у процесі навчання й варіантом підготовки до складання ДПА. Учителям англійської мови він буде чудовим тестовим матеріалом для проведення контрольних робіт будь-якого рівня.

Із чого ж складається невелика книжечка об'ємом 128 сторінок автора Мясоєдової С. В., видавництва «Літера» з назвою «Англійська мова. Типові тестові завдання. Якісна підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року»?

Слід відзначити, що зміст посібника відповідає програмі й нормам ЗНО-2022  і містить 12 наборів тестових завдань, написаних за структурою зовнішнього незалежного оцінювання. До них входять завдання з читання і письма: знаходження однієї правильної відповіді, встановлення відповідності, вставляння слів та частин речень і розгорнута відповідь за певною темою, де слід скласти твір за обсягом не менше 100 слів.

Також розміщуються бланки відповідей для вправляння у їхньому заповненні й відповіді до всіх тестів – із метою самоперевірки і встановлення об'єктивного рівня знань.

Якісна підготовка до ЗНО (ДПА) з посібниками від SCHOOLDREAM.

За «Типовими тестовими завданнями до ЗНО 2022» автора Мясоєдової С. В. випускники пройдуть ґрунтовну навчальну і психологічну підготовку. Замовляйте їх у роздріб чи на клас і отримуйте гарні посібники для успішного складання випускних (вступних) іспитів.

Успіхів Вам і здійснення мрій!

Телефонуйте: +380 637879549;

 

 

Видавник: Літера

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

NGQ5N