Главная » ЗНО 2021 » ЗНО 2021 Українська література Збірник тестових завдань Витвицька С. - ПІП -


        

ЗНО 2021 Українська література Збірник тестових завдань Витвицька С. - ПІП -

Збірник тестових завдань з української літератури для підготовки до ЗНО-2021 С. Витвицька ( Підручники і посібники )

В наявності

 

Артикул: 978-966-07-2611-6
Видавник: - Підручники і Посібники -
Сторінок: 144
Формат: А 4
Друк: Монохром
Обкладинка: М'яка
Призначення: Підготовка до ЗНО 2021
Надруковано: Тернопіль
Кількість: 2000
Ціна:
80,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Збірник тестових завдань для підготовки до ЗНО 2021 з української літератури автор Світлана Витвицька (Підручники і посібники, Тернопіль, 2021 рік)

Купити недорого «Збірник тестових завдань. Українська література. ЗНО 2021», підготовлений до друку у видавництві «Підручники і посібники» автором С. Витвицькою, можна в нашому книжковому інтернет-магазині «Шкільна література» в необмеженій кількості.

Тут постійно діє система знижок оптовим і зареєстрованим покупцям та вчителям. У нас Ви знайдете шкільну літературу для всіх галузей використання, причому, найновішу й найактуальнішу.

На основі даних записів можна виконати замовлення онлайн або за телефоном. Отже, автор С. Витвицька у видавництві «Підручники і посібники» міста Тернополя підготувала дуже корисний посібник «Українська література. Зовнішнє незалежне оцінювання. Збірник тестових завдань. 2021».

Він складає 144 сторінки різнорівневих тестових завдань, які своїм змістом охоплюють усі періоди української літератури, що підлягають атестації.

Питання тестів і різні завдання мають велику подібність із тими, що складають основний зміст ДПА та ЗНО. Пройшовши всі тести, випускник досконало повторить увесь необхідний матеріал і буде готовий до складання зовнішнього незалежного оцінювання.

Чудово, що в кінці посібника є збірник відповідей до тестових завдань. Це означає, що можна одразу перевіряти якість своїх відповідей і запам'ятати правильні в разі допущених помилок. А ще треба обов'язково повторити погано засвоєний теоретичний матеріал, щоб уникнути помилок на справжній атестації. Якщо відповіді переважно незадовільні, краще придбати «Комплексне видання до ЗНО» видавництва «ПіП» і цього самого автора (або й інше) та швиденько поновити знання з української літератури.

«Збірник тестових завдань» може бути корисним учителям під час проведення контрольних робіт різного рівня, а учням – для підготовки до них. За цим збірником тестів можна готуватися до ЗНО-2021 й наступним випускникам, бо твори вже написані й не зміняться, хіба що зміниться програма вивчення.

Ми виконуємо замовлення на будь-яку літературу всіх видавництв України й за будь-якою адресою. Працюйте з нами!

Видавник: - Підручники і Посібники -

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

NzgyO