Главная » ЗНО 2021 » ЗНО 2021 Хімія Збірник тестових завдань О. Березан - ПІП -


        

ЗНО 2021 Хімія Збірник тестових завдань О. Березан - ПІП -

Збірник тестових завдань для підготовки до ЗНО-2021 з хімії Березан О. (Підручники і посібники)

В наявності

 

Артикул: 978-966-07-3549-1
Видавник: - Підручники і Посібники -
Сторінок: 240
Формат: А 4
Друк: Монохром
Обкладинка: М'яка
Призначення: Підготовка до ЗНО 2021
Надруковано: Тернопіль
Кількість: 2000
Ціна:
80,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Збірник тестових завдань для підготовки до ЗНО 2021 з хімії автор Березан Ольга (Підручники і посібники, Тернопіль, 2021 рік)

Купити недорого «Збірник тестових завдань. Хімія. ЗНО 2021» автора Березан Ольги, видавництва «ПіП» міста Тернополя Ви можете тут, у нашому книжковому інтернет-магазині «Шкільна література».

Ми дбаємо про добробут наших шановних покупців і розробили систему знижок для вчителів, постійних і оптових замовників. У нас Ви знайдете всі актуальні шкільні навчальні посібники на вигідних умовах.

У разі відносної підготовленості одинадцятикласника за навчальним матеріалом найзручніший спосіб перевірити власні можливості (й паралельно закріпити навчальний матеріал у таких самих умовах, як на ЗНО-2021 – це пройти повне пробне тестування за книгою «Хімія. Зовнішнє незалежне оцінювання. Збірник тестових завдань» автора О. Березан, тернопільського видавництва «Підручники і посібники».

Дана книга об'ємом 240 сторінок містить максимально наближені до тестів ЗНО різнорівневі тестові завдання із бланками відповідей (для вправляння у правильному заповненні), складені за всіма розділами шкільного курсу хімії. Тести складаються з коротких питань, вправ для виконання і задач.

Просто чудово, що в кінці збірника тестів друкуються ключі (відповіді на всі тестові завдання й розв'язки вправ і задач) до тестів, які відкриють старшокласникам і абітурієнтам істину про справжній стан підготовленості до випускних (і вступних) іспитів. У разі невтішних результатів можна буде зайнятися повторенням конкретного матеріалу.

Навчальний посібник із тестової підготовки до ЗНО та ДПА з хімії видавництва «Підручники і посібники» також стане в нагоді вчителям під час поточного й тематичного контролю знань учнів протягом кількох років викладання.

Ми приймаємо замовлення з усіх міст і сіл України й виконуємо їх швидко і якісно. Працюйте з нами!

Видавник: - Підручники і Посібники -

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

Zjk1Yjc