Главная » ЗНО 2021 » ЗНО 2021 Історія України Збірник тестових завдань І. Панчук - ПІП -


        

ЗНО 2021 Історія України Збірник тестових завдань І. Панчук - ПІП -

Збірник тестових завдань з історії України для підготовки до ЗНО-2021 автор І. Панчук видавництво Підручники і посібники

В наявності

 

Артикул: 978-966-07-2612-3
Видавник: - Підручники і Посібники -
Сторінок: 272
Формат: А 4
Друк: Монохром
Обкладинка: М'яка
Призначення: Підготовка до ЗНО 2021
Надруковано: Тернопіль
Кількість: 10000
Ціна:
80,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Збірник тестових завдань для підготовки до ЗНО 2021 з історії України автор Панчук І. (Підручники і посібники, Тернопіль, 2021 рік)

Купити «Збірник тестових завдань. Історія України. ЗНО 2021» І. Панчука, видавництва «ПіП» – найвірніший спосіб підготовки випускників і абітурієнтів до тестового іспиту. Купити за ціною видавництва, зі знижкою за оптове замовлення, даний навчальний посібник Ви можете тут, у нашому книжковому інтернет-магазині «Шкільна література». Свої знижки отримають також учителі й зареєстровані на нашому сайті покупці.

Подробиці про цей чудовий навчальний посібник. Книга видавництва «Підручники і посібники» міста Тернополя, автора І. Панчука, «Історія України. Зовнішнє незалежне оцінювання. Збірник тестових завдань. 2021» обсягом 272 сторінки цілком складається з різнорівневих, дуже схожих за структурою на справжні тести ЗНО, багатьох варіантів тестових завдань, побудованих на основі всього курсу вивчення історії України з урахуванням типових завдань зовнішнього незалежного оцінювання минулих років.

Якщо одинадцятикласник виконає всі ці завдання (й паралельно повторить весь курс), та ще й перевірить власні відповіді за ключами (відповідями), що містяться в цьому ж збірнику, то картина ступеню його підготовленості до ДПА й ЗНО буде досить виразною. Чудові відповіді – можна сміливо чекати на справжній іспит, невтішні результати – ще готуватися за певними параграфами теорії.

Вказаний збірник із тестових завдань до ЗНО 2021 з історії України І. Панчука, видавництва «ПіП» стане в нагоді вчителям історії протягом кількох років викладання для проведення самостійних робіт, поточних і підсумкових контрольних робіт. Час на підготовку до цих уроків значно скоротиться, та й саме ці тести будуть більш цінними учням для вправляння, ніж складені поспіхом учителем без урахування запитів ЗНО чи ДПА.

Учні-старшокласники також за бажанням можуть готуватися до всіх видів перевірок за цими ж збірниками.

Купити збірник тестових завдань з історії України І. Панчука видавництва «ПіП» за ціною виробника й досконало підготуватися до іспиту Вам допоможе наш Книжковий інтернет-магазин. Отже, просто зараз набирайте будь-який із номерів телефонів: +380637879549 або електронну адресу і замовляйте собі особисто чи на клас цей чудовий універсальний посібник!

Ми чекаємо на Ваші замовлення онлайн чи за телефонами й готові виконати їх швидко та якісно. Хай щастить!

 

 

 

 

 

Видавник: - Підручники і Посібники -

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

NTI2M2YzMj