Главная » ЗНО 2021 » ЗНО 2021 Історія України Типові тестові завдання В.С. Власов - Літера -


        

ЗНО 2021 Історія України Типові тестові завдання В.С. Власов - Літера -

Типові тестові завдання з історії України. Підготовка до ЗНО-2021 автор В.С. Власов видавництво Літера

В наявності

 

Артикул: 978-966-945-195-8
Видавник: Літера
Сторінок: 128
Формат: А 4
Друк: Монохром
Обкладинка: М'яка
Призначення: Підготовка до ЗНО 2020
Надруковано: Київ
Кількість: 10000
Місто видавництва: Київ
Серія: ЗНО 2021
Ціна:
45,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Типові тестові завдання для підготовки до ЗНО 2021 з історії України автор Власов В. (Літера, Київ, 2021 рік)

Підготуватися на «відмінно» за навчальним посібником «Історія України. Типові тестові завдання. ЗНО 2021» автора Власова В. С., надрукованим у київському видавництві «Літера», може кожний випускник школи. Для цього треба купити вказаний збірник тестів недорого, та ще й зі знижками – у разі оптового замовлення, в нашому Книжковому інтернет-магазині за електронною адресою  schooldream@ukr.net чи за телефонами  +380637879549 у наших онлайн-консультантів.

Чому ми радимо придбати даний навчальний посібник?

Збірник типових тестових завдань з історії України автора Власова В. С. укладений на основі останньої програми зовнішнього незалежного оцінювання з максимальною схожістю даних тестів із тими, які надаються при складанні ЗНО. Автор урахував і вніс найважливіші питання зі всього курсу вивчення історії України.

У цьому посібнику міститься 8 варіантів тестів формату ЗНО-2021, а також – бланки відповідей для вправляння в їхньому безпомилковому заповненні. Також дуже важливо, що в кінці книги розміщені відповіді до всіх тестових завдань. Це дозволить випускникам перевірити рівень їхніх знань і своєчасно вжити заходів щодо повторення певного навчального матеріалу, коли це буде необхідно. Якщо знань не вистачає, можна придбати посібник цього ж самого видавництва (й автора) для комплексної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Навчальний посібник «Історія України. Типові тестові завдання до ЗНО 2021» Власова В. С. (видавництво «Літера») може бути корисний учителям історії під час викладання й особливо – під час проведення поточних і тематичних контрольних робіт, а також – майбутнім учням 11 класів для підготовки до їхньої атестації.

Якісна підготовка до ЗНО (ДПА) за збірниками тестів від SCHOOLDREAM.

Наш інтернет-магазин має ділові зв'язки з усіма видавництвами України, а також – добре налагоджені шляхи відправки замовлень усіма сучасними видами доставки літератури за будь-якою адресою України й міста Харкова.

Замовляйте посібники з історії України або з інших предметів без винятку й отримуйте їх у короткий термін! Ми завжди допоможемо!

 

Видавник: Літера

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

ZGFjYWQ0NG