Главная » ЗНО 2021 » ЗНО 2021 Географія Збірник тестових завдан Варакута О. - ПІП -


        

ЗНО 2021 Географія Збірник тестових завдан Варакута О. - ПІП -

Збірник тестових завдань з географії для підготовки до ЗНЗ-2021 О. Варакута, І. Дітчук ( Підручники і посібники )

В наявності

 

Артикул: 978-966-07-3533-0
Видавник: - Підручники і Посібники -
Сторінок: 192
Формат: А 4
Друк: Монохром
Обкладинка: М'яка
Призначення: Підготовка до ЗНО 2020
Надруковано: Тернопіль
Кількість: 3000
Ціна:
80,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Збірник тестових завдань для підготовки до ЗНО 2021 з географії автори Варакута, Дітчук (Підручники і посібники, Тернопіль, 2021 рік)

Купити недорого навчальний посібник «Географія. Збірник тестових завдань. ЗНО 2021» тернопільського видавництва «Підручники і посібники», авторів О. Варакути, І. Дітчук та  О. Заставецької, Ви можете в нашому книжковому інтернет-магазині «Шкільна література». Ще вигідніша пропозиція: придбати дані збірники тестів на клас і отримати гарну знижку для оплати товару. Постійними знижками в нас також користуються вчителі й зареєстровані покупці.

Найкращий спосіб підготуватися до складання зовнішнього незалежного оцінювання з будь-якого навчального предмета – це пройти повне пробне тестування зі всього курсу вивчення за максимально подібними до ЗНО-2021 тестовими збірниками, яким є пропонований нами навчальний посібник «ЗНО. Збірник тестових завдань з географії» видавництва «ПіП», авторів Варакути, Дітчук, Заставецької.

Дана книга складає 192 сторінки різнорівневих і варіативних тестових завдань, написаних за основним (який постійно підлягає атестаціям) навчальним матеріалом курсів географії 6–11 класів. Виконуючи всі ці завдання, випускник (і абітурієнт) повторює матеріал у таких самих умовах, які будуть на ЗНО 2020 чи ДПА. Отже, він буде готовий до атестації розумово й психічно. 

Візитівкою «Збірників тестових завдань до ЗНО 2021» видавництва «Підручники і посібники» є наявність відповідей (ключів) до всіх цих завдань, розміщених у кінці книжки. Старшокласник знатиме, наскільки якісно він підготовлений до іспитів, і матиме змогу додатково повторити якийсь матеріал, якщо в цьому буде потреба.

Вказаний посібник виявиться також дуже корисним учителям географії для проведення поточних і підсумкових контрольних робіт під час навчання.

Замовляйте посібники із географії О. Варакути онлайн чи за телефонами і здавайте іспити на найвищий бал!

Видавник: - Підручники і Посібники -

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

MTZhN