Главная » ЗНО 2021 » ЗНО 2021 Біологія Збірник тестових завдань Барна І. - ПІП -


        

ЗНО 2021 Біологія Збірник тестових завдань Барна І. - ПІП -

Збірник тестових завдань з біології для підготовки до ЗНО-2021 Барна І. ( Підручники і посібники )

В наявності

 

Артикул: 978-966-07-3718-1
Видавник: - Підручники і Посібники -
Сторінок: 304
Формат: А 4
Друк: Монохром
Обкладинка: М'яка
Призначення: Підготовка до ЗНО 2021
Надруковано: Тернопіль
Кількість: 3000
Ціна:
80,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Збірник тестових завдань для підготовки до ЗНО 2021 з біології автор Іван Барна (Підручники і посібники, Тернопіль, 2021 рік)

Чудово підготуватися до складання ЗНО-2021 з біології допоможе Вам «Збірник тестових завдань. Зовнішнє незалежне оцінювання» автора І. Барни тернопільського видавництва «Підручники і посібники». Його можна купити за видавничою ціною, зі знижкою при замовленні посібників на клас, у нашому Книжковому інтернет-магазині за адресою schooldream@ukr.net. Знижками тут користуються також учителі й постійні покупці.

Дозвольте більш детально охарактеризувати вказаний навчальний посібник. Книга із м'якою ламінованою обкладинкою обсягом 304 сторінки під назвою «Біологія. Збірник тестових завдань. ЗНО 2021» автора Івана Барни, видавництва «ПіП» міста Тернополя, повністю складається з тестів, максимально наближених до формату зовнішнього незалежного оцінювання, і всіх без винятку відповідей (ключів) до них, розміщених у кінці посібника.

Тестові завдання охоплюють увесь курс вивчення біології (кілька класів поспіль), принаймні, ті найважливіші теми, які зазвичай входять до матеріалів ДПА й ЗНО 2021. Представлені всі види різнорівневих завдань. Готуючись за даним збірником тестів, випускник повторить і закріпить усі необхідні теми, а потім ще й перевірить якість своїх відповідей за поданими ключами, тобто, рівень власної підготовленості до іспиту. Якщо він виявиться невисоким, слід терміново повторювати матеріал. Найпростіше – придбати «Комплексне видання з біології» І. Барни того самого видавництва «ПіП».

«Збірник тестових завдань із біології» видавництва «Підручники і посібники» також буде корисним викладачам біології протягом кількох років під час поточних і контрольних перевірок знань учнів і цим самим учням – для підготовки до контрольних робіт, ДПА й ЗНО наступних років.

Замовити навчальний посібник із біології автора І. Барни можна за телефонами  +380637879549 у наших онлайн-консультантів. Вони на зв'язку – майже цілодобово. Звертайтеся і хай Вам щастить!

Видавник: - Підручники і Посібники -

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

NTFiND