Главная » ЗНО 2021 » ЗНО 2021 Англійська мова Збірник тестових завдань О. Валігура - ПІП -


        

ЗНО 2021 Англійська мова Збірник тестових завдань О. Валігура - ПІП -

Збірник тестових завдань з англійської мови для підготовки до ЗНО-2021 автор О. Валігура, Л. Давиденко видавництво Підручники і посібники

В наявності

 

Артикул: 978-966-07-3750-1
Видавник: - Підручники і Посібники -
Сторінок: 340
Формат: А 4
Друк: Монохром
Обкладинка: М'яка
Призначення: Підготовка до ЗНО 2021
Надруковано: Тернопіль
Кількість: 3000
Ціна:
75,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Збірник тестових завдань для підготовки до ЗНО 2021 з англійської мови автори Валігура, Давиденко (Підручники і посібники, Тернопіль, 2021 рік)

Чудовий багатофункціональний навчальний посібник «Англійська мова. Збірник тестових завдань» підготували автори Ольга Валігура й Лариса Давиденко у видавництві «Підручники і посібники» міста Тернополя.

Купити його за собівартістю в особисте користування чи на клас можна в нашому Книжковому інтернет-магазині, замовивши за електронною адресою schooldream@ukr.net чи за телефонами  +380971899420,  +380637879549 в менеджерів. Таким же чином Ви зможете отримати відповіді на всі запитання стосовно Вашого замовлення.

«Збірник тестових завдань з англійської мови» О. Валігули й Л. Давиденко об'ємом 340 сторінок має м'яку ламіновану обкладинку й дуже велику кількість різноманітних варіантів завдань і всіх видів мовленнєвої діяльності у форматі ЗНО 2021 та ДПА, які вже зустрічалися в попередні роки навчання або цілком можуть зустрітися в наступному зовнішньому незалежному оцінюванні.

Тестовий матеріал викладається авторами приблизно в порядку його вивчення. Саме ця обставина сприяє використанню даного навчального посібника не лише для підготовки до ЗНО чи ДПА, але й під час багатьох років навчання вчителями, учнями і всіма бажаючими для закріплення, перевірки й контролю (та самоконтролю) знань.

У кінці книги розміщені відповіді до всіх видів завдань, що сприяє швидкій перевірці чужих чи своїх робіт і можливості своєчасного доопрацювання тем зі слабкими результатами тестів.

Вчасна комплексна самоперевірка допоможе зробити об'єктивні висновки стосовно власного рівня підготовленості до ДПА, ЗНО, вступу до вищих навчальних закладів із метою подальшого вивчення англійської мови і внести ґрунтовні корективи у свої плани.

Наш інтернет-магазин співпрацює зі всіма видавництвами України й має змогу обслуговувати всі без винятку замовлення за будь-якою адресою і в короткий термін. У нас працює постійна система знижок для вчителів, оптових і постійних покупців. З нами працювати – зручно й вигідно. Звертайтеся!

Видавник: - Підручники і Посібники -

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

Y2U3ZT