Главная » ПІДРУЧНИКИ 8 КЛАС » СВІТОВА ЛІТЕРАТУРА » Зарубіжна література підручник 8 клас О.М. Ніколенко - Грамота -


        

Зарубіжна література підручник 8 клас О.М. Ніколенко - Грамота -

Підручник з зарубіжної літератури для 8 класу О.М. Ніколенко, В.Г. Туряниця ( Грамота )

В наявності

 

Артикул: 978-966-349-573-6
Видавник: Грамота
Сторінок: 288
Формат: А 5
Друк: Повноколір
Обкладинка: Тверда
Надруковано: 2016
Ціна:
270,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Підручник з зарубіжної літератури для 8 класу О.М. Ніколенко, В.Г. Туряниця видавництва "Грамота" можна купити за оптовою ціною в нашому інтернет-магазині.

Напевне, ви всі любите подорожувати... На швидких автомобілях і потягах, літаках і човнах, пішки й на велосипедах... Подорож — це завжди відкриття чогось нового, природи, світу й людей. Але подорожувати можна не тільки в географічному просторі, а й у просторі культури та літератури, в інших вимірах часу. І це не менш цікаво, аніж у реальному житті.

Пропонуємо вам здійснити захопливу мандрівку різними країнами й епохами, відкрити їх для себе крізь призму здобутків художньої літератури. На вас чекають священні книги людства (Веди, Біблія, Коран) з їхніми невмирущими цінностями, а також епохи, у які закладено духовні засади людської цивілізації, — античність, Середньовіччя, Відродження, бароко та класицизм. Сюжети й образи, що хвилювали десятки й навіть сотні поколінь, сподіваємося, стануть для вас близькими. Ахілл і Гектор, Ромео та Джульєтта, Дон Кіхот і Санчо Панса й ще багато цікавих персонажів будуть з вами протягом року, дадуть поштовх вашій уяві та моральному зростанню. Окрім високої класики, ви ознайомитеся з деякими творами сучасної Європи та США. Упевнені, вони вам сподобаються й допоможуть краще зрозуміти сьогодення та свій шлях у житті.

Яскравим символом нашої подорожі в просторі й часі стане уявна повітряна куля, яка дасть змогу рухатися повільно й удумливо, зупиняючись на найістотнішому та найважливішому.

Тож вирушаймо в політ з України на повітряній кулі над різними віками й країнами! На вас чекає відкритий простір читання, вільної думки та фантазії! Але де б ми з вами не подорожували, завжди повертаймося до рідної землі, кращої за яку немає нічого у світі!

Підручник з зарубіжної літератури для 8 класу О.М. Ніколенко, В.Г. Туряниця видавництва "Грамота" можна купити за телефонами: +380 637879549; +380 971899420.

Видавник: Грамота

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

MWU4OWR