Главная » ПІДРУЧНИКИ 8 КЛАС » СВІТОВА ЛІТЕРАТУРА » Зарубіжна література підручник 8 клас О.М. Ніколенко - Грамота -


        

Зарубіжна література підручник 8 клас О.М. Ніколенко - Грамота -

Підручник з зарубіжної літератури 8 клас О.М. Ніколенко, М.О. Зуєнко ( Грамота )

В наявності

 

Артикул: 978-966-349-572-9
Видавник: Грамота
Сторінок: 288
Формат: А 5
Друк: Повноколір
Обкладинка: Тверда
Надруковано: 2016
Ціна:
200,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Підручник з зарубіжної літератури 8 клас О.М. Ніколенко, М.О. Зуєнко видавництва "Грамота" можна купити за оптовою ціною в нашому інтернет-магазині.

У давнину слову надавали особливого магічного значення. У той час люди вірили, що слово може рятувати, лікувати й зупиняти війни. За його допомогою звеличували подвиги героїв і оспівували красу жінки. У слові наші пращури вбачали велику силу, що прирівнювалася до сили богів. Ви теж маєте отримати цю силу від художньої літератури!

Від чудодійності слова, спільних духовних зусиль залежить не тільки ваша доля, а й доля всієї України, яку ми маємо побудувати соборною, вільною й процвітаючою! Тож вирушаймо до краси художнього слова, що не тьмяніє в часі! Краси, що робить світ добрим, мирним і благородним!

У 8 класі перед вами відкриються справжні коштовності... Священні книги людства, пам’ятки писемності різних епох і народів, великі шедеври від давнини до сьогодення.

Переважна більшість творів, з якими ви ознайомитеся протягом навчального року, — класика. їхній вік визначається століттями й навіть тисячоліттями. Але класика ніколи не буває мертвою, вона вічна! Сильні почуття й пристрасті, що переживали класичні герої, їхні діяння, пошуки ідеалу близькі нам і сьогодні. «Той, хто полюбить класику, стане найбагатшою й найщасливішою людиною на землі», — писав М. Рильський. Ці слова стосуються кожного з нас, хто, долучившись до класики, стає внутрішньо багатшим і здатен примножувати духовні скарби України у XXI ст.

Окрім класики, ви прочитаєте й цікаві твори сучасної літератури, якими захоплюються ваші однолітки в усьому світі. Та все ж таки класика — чарівний кристал для сучасності. Крізь його призму ми краще побачимо й наше життя, і людей, і самих себе. Класика дає змогу нам розрізняти добро і зло, справжнє й несправжнє, вічне та скороминуще. Цей кристал живий, він завжди повертається різними гранями. Сьогодні ви берете його в руки... Тримайте кристал класики обережно й з любов’ю... Не загубіть його на шляху до свого майбутнього!

Підручник з зарубіжної літератури 8 клас О.М. Ніколенко, М.О. Зуєнко видавництва "Грамота" можна купити за телефонами: +380 637879549; +380 971899420.

Видавник: Грамота

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

ZTllNWZl