Главная » ПІДРУЧНИКИ 8 КЛАС » СВІТОВА ЛІТЕРАТУРА » Зарубіжна література Підручник 8 клас (нова програма) Є. Волощук - Генеза -


        

Зарубіжна література Підручник 8 клас (нова програма) Є. Волощук - Генеза -

Підручник з Зарубіжної літератури для 8 класу (нова програма) Є. Волощук, О. Слободянюк ( Генеза )

В наявності

 

Артикул: 978-966-11-0710-5
Видавник: Генеза
Сторінок: 288
Формат: 60x84
Друк: Повноколір
Обкладинка: Тверда
Ціна:
170,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Підручник з зарубіжної літератури для 8 класу (нова програма) Є. Волощук, О. Слободянюк видавництва "Генеза".

У попередніх класах ви вчилися розуміти художню літературу як мистецтво слова. Тепер, подорослішавши, маєте осягнути її як явище історичне - тобто таке, що розвивається і змінюється разом із суспільством.

Уміщені в підручнику художні твори дадуть вам загальне уявлення про перебіг літературного процесу, про своєрідність кожної художньої доби в розвитку зарубіжного письменства, про розмаїту картину літературного життя від давніх часів до XVIII ст. Завершує підручник частина «Література ХХ-ХХІ століть», у якій ви зможете ознайомитися з популярними художніми творами, пов’язаними з проблемами сучасності.

Читати вдумливо й творчо вам допоможуть різноманітні за змістом рубрики:

«Літературознавча довідка» містить визначення літературознавчих понять;

«Коментар філолога» розкриває художні й композиційні особливості творів, пояснює певні явища літературного процесу;

«Коментар архіваріуса» висвітлює зв’язки між літературою та історією;«Український мотив» виявляє зв’язки культурних традицій різних народів з Україною та її письменством, розповідає про здобутки українських перекладачів;

«У світі мистецтва» розкриває зв’язок літератури з іншими видами мистецтва;

«Літературний навігатор» надає стислу інформацію про художні твори, які ви маєте прочитати самостійно; містить відомості про їхніх авторів, запитання й завдання для самоперевірки.

У підручнику з зарубіжної літератури є також рубрики для полегшення опрацювання нових тем. Перша з них -«Літературний багаж» - пропонує пригадати вивчений у попередніх класах і засвоєний самостійно матеріал. Друга -«Перед читанням» - спрямовує на творче сприйняття художнього твору. Третя -«Літературний практикум» - пропонує запитання і завдання для застосування набутих теоретичних знань на конкретному літературному матеріалі.

Інформаційні та художні тексти в підручнику для 8 класу супроводжуються запитаннями й завданнями для індивідуальної, парної та групової роботи. Деякі з них спрямовано на розвиток фантазії та реалізацію творчих здібностей («Творчий проект»), на вміння обстоювати власну думку в літературній дискусії («Подискутуймо!») і поглиблення філологічних знань («Філологічний майстер-клас»), на розвиток усного й писемного мовлення («Теми творів»), розв’язання складних читацьких завдань («Клуб книголюбів»). Наприкінці кожної частини підручника автора подано підсумкові запитання та завдання.

Сподіваємося, що ця книжка за новою програмою стане вашим надійним помічником у вивченні зарубіжної літератури.

Замовлення підручників автора Є. Волощук за  телефонами: +380 637879549; +380 971899420.

Видавник: Генеза

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

Yjk3ZT