Главная » ПІДРУЧНИКИ 8 КЛАС » СВІТОВА ЛІТЕРАТУРА » Зарубіжна література підручник 8 клас Н.М. Кадоб’янська - СИЦИЯ -


        

Зарубіжна література підручник 8 клас Н.М. Кадоб’янська - СИЦИЯ -

Підручник з зарубіжної літератури для 8 класу Н.М. Кадоб’янська, Л.М. Удовиченко ( СИЦИЯ )

В наявності

 

Артикул: 978-617-7205-09-7
Видавник: СИЦИЯ
Сторінок: 304
Формат: А 5
Друк: Повноколір
Обкладинка: Тверда
Ціна:
250,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Підручник з зарубіжної літератури для 8 класу Н.М. Кадоб’янська, Л.М. Удовиченко видавництва "СИЦИЯ" можна купити за оптовою ціною в нашому інтернет-магазині.

Цього року для вас розпочинається новий етап вивчення предмета Зарубіжна література. Ви будете розглядати художні твори всесвітньо відомих авторів як зразки мистецтва слова на кожному етапі його розвитку.

У статтях підручника йде мова про священні книги людства і класичні твори художньої літератури, історію їх виникнення, ідеї та образи, жанрові та стильові особливості, культурний контекст, життєвий і творчий шлях їхніх авторів.

Книга побудована таким чином, що кожній епосі відведено окремий розділ. Кожен розділ складається з параграфів, присвячених програмовим художнім творам. Поетичні твори подано в найкращих українських перекладах повністю або в уривках. Деякі з них уміщено також мовою оригіналу. Українські переклади програмових прозових текстів (в уривках або повністю) ви зможете прочитати у хрестоматії.

Підручник з зарубіжної літератури для 8 класу Н.М. Кадоб’янська, Л.М. Удовиченко видавництва "СИЦИЯ" можна купити за телефонами: +380 637879549; +380 971899420.

Видавник: СИЦИЯ

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

YzhhY