Главная » РОБОЧІ ЗОШИТИ 8 КЛАС » СВІТОВА ЛІТЕРАТУРА » Зарубіжна література 8 клас Зошит для контрольних робіт Є. Волощук - Генеза -


        

Зарубіжна література 8 клас Зошит для контрольних робіт Є. Волощук - Генеза -

Зошит для контрольних і самостійних робіт з зарубіжної літератури для 8 класу Є. Волощук ( Генеза )

В наявності

 

Артикул: 978-966-11-0753-2
Ціна:
32,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Купити зошит для контрольних і самостійних робіт з зарубіжної літератури для 8 класу автора Є. Волощук видавництва "Генеза" за новою програмою та оптовою ціною можна в нашому інтернет-магазині.

Пропонований зошит призначено для перевірки знань, набутих учнями в процесі вивчення програмового матеріалу 8 класу. Уміщені в ньому запитання й завдання розроблено відповідно до оновленої програми із зарубіжної літератури для загальноосвітніх навчальних закладів.

Запитання й завдання, подані в зошиті контрольних і самостійних робіт з зарубіжної літератури для 8 класу, спрямовано на різнорівневий контроль знань, закріплення й удосконалення вмінь і навичок читацької діяльності, розвиток творчих здібностей учнів. Принциповою для пропонованої системи запитань і завдань є також орієнтація на формування самостійного мислення й особистісно-індивідуального читацького досвіду восьмикласників.

Предметом оцінювання в зошиті є:

• засвоєння змісту програмових творів, відомостей про їхніх авторів, визначених програмою явищ літературного процесу й основних теоретико-літературних понять;

• уміння застосовувати теоретико-літературні поняття на практиці, установлювати логіч-но-наслідкові зв’язки між подіями твору, визначати його тему й основну думку, вирізняти зазначені в програмі художні особливості твору, здійснювати текстуальний аналіз, порівнювати образи й сюжети різних творів;

• розуміння морального й психологічного вимірів художнього твору, характерів зображуваних персонажів і стосунків між ними;

• уміння зв’язно й логічно висловлюватися на визначену тему, аргументувати свою думку, висловлювати власне ставлення до характерів і вчинків героїв, порушених у творах моральних проблем, естетичної цінності літературних явищ.

Згідно із чинними вимогами до контролю, затвердженими МОН України, зошит містить шість контрольних робіт, узгоджених із загальною структурою програми для 8 класу. Кожна контрольна робота пропонує запитання й завдання для перевірки знань з певного програмового розділу. Контрольні роботи розроблено у трьох варіантах, що дозволяє розширити обсяг і форми перевірки якості засвоєння вивченого.

Також до зошита ввійшло шість самостійних робіт. Учитель може використовувати їх (у повному обсязі або частково) як елементи поточного контролю на уроці, як різновид домашнього завдання та пропонувати для самостійного опрацювання під час підготовки до контрольних робіт.

Крім того, на основі матеріалу самостійних робіт можна проводити контрольні роботи.

Самостійні роботи розроблено у двох варіантах. Як у контрольних, так і в самостійних роботах запитання й завдання структуровано за чотирма рівнями. Запитання й завдання І рівня (початкового) - репродуктивні. Вони призначені для контролю початкових уявлень про літературні твори, літературознавчі поняття й літературні явища і діагностують інформаційний мінімум знань програмового матеріалу. Запитання й завдання II рівня (середнього) мають репродуктивно-аналітичний характер і розраховані на перевірку загального орієнтування в прочитаних творах, літературному контексті та літературознавчій термінології. Запитання й завдання III рівня (достатнього) спрямовано на контроль глибини засвоєння матеріалу, адекватності розуміння прочитаних творів і оцінок персонажів, а також уміння сприймати окремі аспекти тексту в системі зв’язків та здатності до самостійного мислення.Запитання й завдання IV рівня (високого) - комплексні. Вони мають виявити ступінь трансформації набутих знань в особистий читацький досвід учнів, їхні творчі здібності та комунікативно-мовленнєві вміння.

Замовити зошит для контрольних і самостійних робіт з зарубіжної літератури для 8 класу автора Є. Волощук видавництва "Генеза" за кращою ціною можна за телефонами:

+380 637879549; +380 971899420.

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

ZTRmZTl