Главная » РОБОЧІ ЗОШИТИ 10 КЛАС » СВІТОВА (ЗАРУБІЖНА) ЛІТЕРАТУРА » Зарубіжна література 10 клас зошит для поточного оцінювання Т. Проценко - ПЕТ -


        

Зарубіжна література 10 клас зошит для поточного оцінювання Т. Проценко - ПЕТ -

Зошит для поточного та тематичного оцінювання з зарубіжної літератури для 10 класу Т.В. Проценко ( ПЕТ )

В наявності

 

Артикул: 978-617-7207-29-9
Видавник: ПЕТ
Сторінок: 64
Формат: А 4
Друк: Монохром
Обкладинка: М'яка
Надруковано: 2016
Ціна:
32,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Зошит для поточного та тематичного оцінювання з зарубіжної літератури для 10 класу Т.В. Проценко видавництва "ПЕТ" можна купити за оптовою ціною в нашому інтернет-магазині.

На сучасному етапі розроблено різноманітні ефективні та надійні засоби оцінювання знань учнів. Завдання в тестовій формі залишаються ефективною формою перевірки, об’єктивного оцінювання рівня засвоєння учнями навчального матеріалу із зарубіжної літератури.

Запропонований посібник «Зарубіжна література. 10 клас: зошит для поточного та тематичного оцінювання» призначений для здійснення вчителем поточного, періодичного, підсумкового контролю навчальних досягнень учнів. Завдання в тестовій формі розроблено відповідно до чинної програми «Зарубіжна література 10-11 класи» (академічний рівень), що затверджена Міністерством освіти і науки України.

Завдання в тестовій формі дають можливість перевірити й оцінити знання, основні вміння й навички роботи з художнім твором, початкові уявлення про творчість письменників, окремі жанри, елементи змісту і форми, їх взаємозв’язок.

Відкриті завдання дозволяють учителю більш повно і точно перевірити знання, вміння, навички учнів, а учням — навчитися робити висновки, узагальнення, розвивають уміння чітко відповідати на поставлене запитання, інтерпретувати художній твір тощо.

Матеріали посібника можуть бути використані як для діагностичного (самостійні роботи до кожної теми), так і для підсумкового оцінювання (контрольні роботи за кожною темою).

Діагностування на основі виявлення знань учнів дає змогу максимально конкретизувати дії вчителя й учнів під час підсумкових занять.

Під час складання державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання учні повинні вміти користуватися бланками відповідей. Саме з цією метою у поданому зошиті наявні бланки до кожної самостійної та контрольної роботи. Але використовувати іх чи ні під час перевірки знань учнів, залишається на розсуд учителя.

Зошит для поточного та тематичного оцінювання з зарубіжної літератури для 10 класу Т.В. Проценко видавництва "ПЕТ" можна купити за телефонами: +380 637879549; +380 971899420.

Видавник: ПЕТ

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

ZWNjZD