Главная » ПІДРУЧНИКИ 10 КЛАС » ЗАХИСТ ВІТЧИЗНИ

Підручник «Захист Вітчизни» для 10 класу

Недорого купити підручник для хлопців 10 класу «Захист Вітчизни» в необмеженій кількості можна тут, у нашому Книжковому інтернет-магазині, за електронною адресою schooldream@ukr.net чи за телефонами +380971899420, +380637879549.

Усе – про підручник

Шановні покупці, ми пропонуємо Вашій увазі підручник за чинною програмою для 10 класу шкіл з українською мовою навчання під назвою «Захист Вітчизни» (Рівень стандарту) обсягом 282 сторінки, який підготувала така група авторів: І. М. Герасимів, К. О. Пашко, М. М. Фука, Ю. П. Щерба у видавництві «Астон» міста Тернополя.

Даний підручник ознайомить десятикласників із основним призначенням Збройних Сил України, з Міжнародним гуманітарним правом; за ним хлопці пройдуть тактичну, вогневу, стройову, одиночну та прикладну фізичну підготовку, ознайомляться зі Статутами Збойних Сил України та основами цивільного захисту.

Підручник оформлений строго, у відповідності до змісту предмета, проте в ньому є багато ілюстративного матеріалу (світлин і малюнків) для допомоги учням, для більш зрозумілого і зручного сприймання матеріалу (положення тулуба військового, види і способи медичної допомоги при пораненнях, вигляд зброї та її частин тощо).

Також мають місце кольорові й різні за накресленням шрифти для виділення головного в матеріалі параграфів, умовні позначення, зображення прапорів та емблем (знаків).

Послуги від «SCHOOLDREAM»

Замовити підручник із військової підготовки для 10 класу можна онлайн чи за телефонами на будь-яку адресу України. Література відправляється й оплата відбувається у зручний для клієнта спосіб. Знижки надаються вчителям, постійним та оптовим покупцям.

З нами співпрацювати – зручно й вигідно! Звертайтесь!

 


Грн
Грн
Захист Вітчизни навчальний посібник для дівчат 10 клас В.В. Дудник - Богдан -empty
Перед Вами — навчальний посібник з курсу «Захист Вітчизни»для дівчат 10 клас видавництва "Богдан". Потреба в ньому продиктована важливістю початкових військових знань для молоді й усвідомленням того,
Захист Вітчизни навчальний посібник для дівчат 10 клас В.В. Дудник - Богдан -

Ціна 60,00 Грн

В наявності
MmZkYj