Главная » ПІДРУЧНИКИ 8 КЛАС » ВСЕСВІТНЯ ІСТОРІЯ » Всесвітня історія підручник 8 клас С.В. Д’ячков - Ранок -


        

Всесвітня історія підручник 8 клас С.В. Д’ячков - Ранок -

Підручник з всесвітньої історії для 8 класу С.В. Д’ячков, С.Д. Литовченко ( Ранок )

В наявності

 

Артикул: 978-617-09-2878-8
Видавник: Ранок
Сторінок: 256
Формат: А 5
Друк: Повноколір
Обкладинка: Тверда
Ціна:
300,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Підручник з всесвітньої історії для 8 класу С.В. Д’ячков, С.Д. Литовченко видавництва "Ранок" можна купити за оптовою ціною в нашому інтернет-магазині.

Навчальна книга, яку ви тримаєте в руках, допоможе зрозуміти складний, але дуже цікавий період історії людства, що настав після Середніх віків. Історія цього часу характеризується подальшим розвитком людської цивілізації, складними процесами в державі й суспільстві, яскравістю історичних постатей.

Перш за все ознайомимося з тим, як працювати з підручником. Він містить шість розділів, розподілених на ЗО параграфів. Кожен розділ починається зі вступу, у якому розкрито найважливіші особливості історичних подій і процесів, що висвітлені в цьому розділі. Перед параграфом автори підручника формулюють і звертають увагу школярів на головну навчальну проблему, якій

присвячений матеріал (). Варто також знайти відповіді на запитання, розміщені на початку кожного параграфа. Це допоможе пригадати раніше вивчені історичні події та явища, а також краще опрацювати новий матеріал підручника. Наприкінці кожного розділу підбиваються його підсумки у вигляді невеликого узагальнюючого тексту.

Ви вже знаєте, що до підручників з історії» включено й практичні заняття. Вони передбачають добре організовану роботу в класі із різними видами історичних джерел і навчальних посібників. Завдання практичних занять виконуються самостійно, у парах або групах під керівництвом учителя.

Зверніть увагу, що всі найважливіші імена, терміни, визначення й дати, які слід запам’ятати, виділено курсивом або напівжирним шрифтом. До імен згаданих у підручнику правителів у дужках подано дати правління, для інших видатних особистостей вказано роки життя.

Основні визначення та висновки для зручності сприйняття та кращого розуміння починаються з нового рядка та виділені кольором.

Підручник з всесвітньої історії для 8 класу С.В. Д’ячков, С.Д. Литовченко видавництва "Ранок" можна купити за телефонами: +380 637879549; +380 971899420.

 

Видавник: Ранок

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

N2NkMG