Главная » РОБОЧІ ЗОШИТИ 7 КЛАС » ВСЕСВІТНЯ ІСТОРІЯ » Всесвітня історія, Історія України Тест-контроль зошит 7 клас Д’ячков - Весна -


        

Всесвітня історія, Історія України Тест-контроль зошит 7 клас Д’ячков - Весна -

Тест-контроль Всесвітня історія, Історія України Зошит для поточного та тематичного контролю 7 клас (нова програма) С. Д’ячков ( Весна )

В наявності

 

Артикул: 978-617-686-370-0
Видавник: Весна
Сторінок: 48
Друк: Монохром
Ціна:
32,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Зошит для поточного та тематичного контролю Тест-контроль з всесвітньої історії, історії України для 7 класу (нова програма)  С. Д’ячков видавництва "Весна"

В Україні Центром тестових технологій Міжнародного фонду «Відродження» спільно з Міністерством освіти і науки України було запроваджено тестування випускників загальноосвітніх навчальних закладів. Тести, порівняно з іншими інструментами педагогічного оцінювання, мають багато переваг, серед яких:

— можливість перевірити результати навчальних досягнень водночас із багатьох тем і розділів програми;

— об’єктивно оцінити рівень засвоєння навчального матеріалу;

— створити для всіх учасників тестування рівні умови складання тестів;

— стандартизувати та автоматизувати процедуру перевірки результатів;

— охопити тестуванням значну кількість учнів.Зовнішнє незалежне оцінювання попередніх років показало, що випускникам і абітурієнтам не завжди легко подолати психологічний бар’єр у написанні тестів. Для цього необхідно.мати навички роботи з будь-якими тестовими завданнями. Такі навички можна виробити поступово, якщо запроваджувати тести для поточного контролю знань учнів та тематичного контролю.Тому основною метою створення цього посібника є:

— допомога вчителеві в здійсненні ефективного контролю над засвоєнням учнями навчального матеріалу;

— допомога учневі в орієнтації у тестових завданнях та набутті навичок швидкого їх виконання. Крім того, зошит можна використовувати учням для самостійної підготовки до роботи з тестовими завданнями, самоперевірки своїх знань, вмінь, навичок.

Запропонований зошит призначений для здійснення вчителем поточного оцінювання (самостійні роботи) та тематичного контролю (тематичний контроль) навчальних досягнень з всесвітньої історії та історії України. Зміст тестових завдань відповідає чинній програмі з історії та формату тестування, що надасть учням можливості у процесі виконання цих робіт психологічно адаптуватись і в подальшому успішно скласти державну підсумкову атестацію і пройти зовнішнє незалежне оцінювання.

На виконання кожної самостійної роботи відводять 15-20 хвилин, а на виконання тематичного контролю— 45 хвилин.

Кожна самостійна робота та тематичний контроль розраховані на два варіанти, які містять завдання початкового, середнього, достатнього та високого рівнів. Кожен варіант розміщено окремо, тому ними можуть скористатися два учні.

Замовлення а телефонами:

+380 637879549; +380 971899420.

 

Видавник: Весна

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

ZTExM