Главная » ПІДРУЧНИКИ 6 КЛАС » ВСЕСВІТНЯ ІСТОРІЯ » Всесвітня історія. Історія України Підручник 6 клас О.Г. Бандровський - Генеза -


        

Всесвітня історія. Історія України Підручник 6 клас О.Г. Бандровський - Генеза -

Підручник з всесвітньої історії (Історія України) для 6 класу О.Г. Бандровський, В.С. Власов (Генеза)

В наявності

 

Артикул: 978-966-11-0986-4
Видавник: Генеза
Ціна:
250,00 Грн

в корзину:
  шт.  


Підручник з всесвітньї історії (Історії України) для 6 класу авторів О.Г. Бандровського, В.С. Власова (Генеза) допоможе опанувати історію стародавнього світу.

Кожен параграф підручника з всесвітньї історії (Історії України) для 6 класу відповідає урокові, поділено на рубрики. Уроки радимо розпочинати з обговорення історичної пам’ятки, що не тільки яскраво свідчить про певні історичні реалії, а й має зв’язок із сучасністю.

Навіть якщо ви опановуватимете матеріал самостійно, не оминайте вступного завдання: можливо, розглядаючи зображену пам’ятку, ви зробите для себе відкриття чи несподіваний висновок.

Основні історичні відомості в підручнику з всесвітньї історії подано в пунктах параграфа. їх назву сформульовано як запитання, біля якого побачите малюнок-символ.

Важливу історичну інформацію містять документи. Уважно опрацьовуйте ілюстративні матеріали, які виконують роль історичних джерел. У підручнику ілюстрації супроводжують завдання, проблемні запитання.

Майже в кожному параграфі підручника авторів О.Г. Бандровського, В.С. Власова натрапите на хронологічну задачу, розв’язання якої потребуватиме від вас не лише історичних знань та вмінь, а й кмітливості. Співвіднести історичний час і простір допоможуть історичні карти, до яких також запропоновано завдання.

Які саме завдання виконувати і як, вам також підкаже підручник з всесвітньї історії: до історичних текстів, уривків із джерел, фотодокументів та ілюстрацій запропоновано завдання, працювати над якими можна самостійно або в парах чи групах.

Видавник: Генеза

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

OWJkYzdl