Главная » ПІДРУЧНИКИ 9 КЛАС » ВСЕСВІТНЯ ІСТОРІЯ

Підручники для 9 класу зі всесвітньої історії

Якщо Ви шукаєте підручник зі всесвітньої історії для 9 класу шкіл з українською мовою навчання, то його можна купити зовсім недорого в нашому Книжковому інтернет-магазині за електронною адресою schooldream@ukr.net або за телефонами +380971899420, +380637879549 в необмеженій кількості.

Ми пропонуємо нашим покупцям 2 підручники на вибір, які відповідають чинній програмі вивчення історії, рекомендовані Міністерством освіти і науки України для використання в навчальному процесі.

1. Підручник «Всесвітня історія, 9 клас» авторів Осмоловського С. О. та Ладиченко Т. В. підготовлений до друку в київському видавництві «Генеза» загальним обсягом 240  сторінок.

Особливістю оформлення даної книжки є активне використання репродукцій плакатів у якості ілюстрацій та для прикрашення початків розділів і навіть звичайних сторінок. Також тут є багато репродукцій картин, фотографій памятників та портретів, шаржів. У кінці книги розміщено багато корисного матеріалу для швидкого відтворення вивченого.

2. Підручник «Всесвітня історія, 9 клас» авторів Гісема О. В. й Мартинюка О. О. написаний у видавництві «Ранок» міста Харкова загальним обємом 224 сторінки.

У цій книзі з красивою обкладинкою використовуються кольрові шрифти й оригінальні умовні позначення. Частина матеріалу зображена у вигляді таблиць та схем, головне виділяється різноспрямованими шрифтами. Підручник добре проілюстрований кольоровими світлинами будівель і людей праці, портретами й репродукціями картин. У кінці також розміщено корисні додатки для закріплення курсу вивченого протягом року.

Девятикласники вивчатимуть Велику французьку революцію, стан Європи в період наполеонівських війн, добу революцій, утвердження індустріального суспільства в провідних державах світу, завершення формування світових колоніальних імперій і культуру народів світу XVIII–ХІХ століть.

Замовляйте підручники в роздріб чи оптом, зі знижками, за будь-якою адресою України. Ми чекаємо на Ваші повідомлення!

 


Грн
Грн
Всесвітня історія Підручник 9 клас С.О. Осмоловський, Т.В. Ладиченко - Генеза -empty
Підручник охоплює один з найважливіших періодів всесвітньої історії - від початку Великої французької революції 1789 р. і до кінця XIX ст. Він складається з шести розділів, що розкривають історію
Всесвітня історія Підручник 9 клас С.О. Осмоловський, Т.В. Ладиченко - Генеза -

Ціна 55,00 Грн

В наявності
NTg2MDI0