Главная » ПІДРУЧНИКИ 6 КЛАС » ВСЕСВІТНЯ ІСТОРІЯ

Підручники з всесвітньої історії (історії України) для 6 класу

Шестикласники вивчатимуть за новою програмою два курси історії за одним підручником «Всесвітня історія. Історія України. 6 клас». Купити його за ціною видавництва Ви можете в нашому книжковому інтернет-магазині «Шкільна література», обравши один із представлених підручників.

Хоча вибрати буде складно, бо обидва підручники перемогли в конкурсі навчальних посібників і оформлені на вищому рівні, обидва мають грифи Міністерства освіти і науки України, підготовлені до друку й видані в найпрестижніших видавництвах Києва.

Тут ми рекомендуємо Вам, шановні покупці, найкращі посібники для шкіл з українською мовою навчання.

*  Підручник «Всесвітня історія. Історія України. 6», автори – О. І. Пометун, П. В. Мороз, Ю. Б. Малієнко, видавництво «Освіта», обєм – 256 сторінок.

Обкладинка підручника цілком відповідає тематиці, початки розділів також мають специфічне оформлення. У посібнику дуже багато ілюстрацій різних видів: місця розкопок, предметні знахідки, репродукції картин, знаряддя праці, зброя, мапи. Широко використовуються кольорові шрифти, таблиці, фони, рамки.

*  Підручник «Всесвітня історія. Історія України. 6», автори – О. Г. Бандровський, В. С. Власов, видавництво «Генеза», 274 сторінки.

У посібнику активно використовуються умовні позначення, схеми, таблиці. В якості ілюстрацій – репродукції картин, кольорові світлини наскельних малюнків, знарядь праці, верстатів, зброї, а також – карти.

Цього року шестикласники вивчатимуть нові розділи про первісні часи, стародавній світ і його держави: Стародавню Грецію та Римську імперію, а також продовжать вивчення історії розвитку наших земель.

Підручники в доступній і цікавій формі подають учням новий матеріал і різними способами закріплюють його. В іншій теці можна придбати атласи та контурні карти з цього курсу історії.

Наш інтернет-магазин має ділові відносини зі всіма видавництвами України й отримує від них усю актуальну шкільну літературу. Також ми налагодили сучасні шляхи відправки товарів за будь-якими адресами, тому замовляйте один із підручників у необмеженій кількості й отримуйте свої товари вже через кілька днів.

Звертайтеся до нас онлайн чи за телефонами. На все добре!

 


Грн
Грн
Всесвітня історія. Історія України Підручник 6 клас О.Г. Бандровський - Генеза -empty
Підручник з всесвітньї історії (Історії України) для 6 класу авторів О.Г. Бандровського, В.С. Власова (Генеза) допоможе опанувати історію стародавнього світу. Кожен параграф підручника з всесвітньї
Всесвітня історія. Історія України Підручник 6 клас О.Г. Бандровський - Генеза -

Ціна 150,00 Грн

В наявності

Історія України Підручник 6 клас  О.І. Пометун - Освіта -empty
Підручник, підготовлений відповідно до Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти та чинної навчальної програми з історії для загальноосвітніх навчальних закладів, допоможе учням
Історія України Підручник 6 клас  О.І. Пометун - Освіта -

Ціна 130,00 Грн

Відсутній
ZDczOThhN