Главная » РОБОЧІ ЗОШИТИ 8 КЛАС » ВСЕСВІТНЯ ІСТОРІЯ » Всесвітня історія 8 клас Робочий зошит Т.В. Ладиченко, Я.М. Камбалова - Генеза -


        

Всесвітня історія 8 клас Робочий зошит Т.В. Ладиченко, Я.М. Камбалова - Генеза -

Робочий зошит із всесвітньої історії для 8 класу (Нова програма) Т.В. Ладиченко, Я.М. Камбалова ( Генеза )

В наявності

 

Артикул: 978-966-11-0744-0
Ціна:
34,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Купити робочий зошит із всесвітньої історії для 8 класу (Нова програма) Т.В. Ладиченко, Я.М. Камбалова видавництва "Генеза" за оптовою ціною можна в нашому інтернет-магазині.

Робочий зошит з друкованою основою для учнів 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів, який укладено відповідно до навчальної програми курсу історії Нового часу.

Розробляючи завдання до зошита із всесвітньої історії, автори Т.В. Ладиченко, Я.М. Камбалова намагалися повноцінно приділити увагу методам репродуктивного, пояснювально-ілюстративного, проблемного та дослідницького навчання історії, а також готувати учнів до написання в майбутньому підсумкових контрольних робіт з історії. Тому до робочого зошита включено такі типи завдань, як: тестові завдання з вибором однієї правильної відповіді; завдання з множинним вибором (вибір трьох із шести запропонованих варіантів); завдання на встановлення хронологічної послідовності подій; завдання на встановлення логічної відповідності.

Робочий зошит з друкованою основою значно полегшує та прискорює роботу учнів на уроці. Виконання згаданих вище типів завдань передбачає позначення одного, трьох або чотирьох правильних варіантів відповіді в запропонованій табличці.

Замовити робочий зошит із всесвітньої історії для 8 класу (Нова програма) Т.В. Ладиченко, Я.М. Камбалова видавництва "Генеза" за кращою ціною можна за телефонами:

+380 637879549; +380 971899420.

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

YjJmZjYyM