Главная » ЗНО 2021 » Власне висловлення ЗНО 2021 Українська мова і література Авраменко - Грамота -


        

Власне висловлення ЗНО 2021 Українська мова і література Авраменко - Грамота -

Власне висловлення ЗНО 2021 з української мови та літератури Авраменко О., Дідух Т. (Грамота)

В наявності

 

Артикул: 978-966-349-841-6
Видавник: Грамота
Сторінок: 72
Формат: А6
Друк: Монохром
Обкладинка: М'яка
Призначення: Підготовка до ЗНО 2021
Особливість: Випускникам
Надруковано: Київ
Кількість: 5000
Ціна:
36,00 Грн

в корзину:
  шт.  

ЗНО 2021 Українська мова та література власні висловлювання автори Авраменко О., Дідух Т., Чукіна В. (Грамота, Київ, 2021 рік)

Хто хоче на 12 + 12 балів написати власне висловлення при складанні ЗНО 2021, купуйте навчальний посібник «Українська мова та література. Власні висловлення. Рекомендації щодо написання власного висловлення» авторів О. М. Авраменка, Т. І. Дідух, В. Ф. Чукіної, видавництва «Грамота» міста Києва видання 2021 року, у нашому книжковому інтернет-магазині «Шкільна література»!

Здавалося б, немає нічого складного в тому, щоб висловити власну точку зору на те чи інше явище, подію, визначитися зі своїм ставленням до літературного героя або групи людей. Проте в ситуації із зовнішнім незалежним оцінюванням – не все так просто.

Насправді нікого не хвилює Ваша особиста думка про, скажімо, коломийки. У це завдання вкладається дуже широкий спектр знань і умінь старшокласника, людини, яка йде у велике життя. Тут – і знання структури будь-якого твору, і вміння послідовно та грамотно висловлювати власні думки, обґрунтовуючи їх, і здатність робити висновки з будь-чого й надавати конкретні докази. Причому, відбувається окреме оцінювання теоретичної (змістової) і практичної (особливості якісного оформлення) складових. Якщо хоча б одну дрібну деталь Ви не врахуєте (або не зазначите), то втратите 1-2 дорогоцінні бали.

Щоб цієї прикрості не сталося, автори Авраменко О. М., Дідух Т. І. та Чукіна В. Ф. склали для випускників і вчителів, які їх спрямовують, «Рекомендації щодо написання власного висловлення». Придбавши їх, кожен мусить ознайомитися в першу чергу з критеріями оцінювання даного письмового завдання ЗНО або ДПА. Лише після цього вже слід навчатися його структури.

Даний посібник надає зразки різних за якістю висловлень та їхні детальні характеристики й оцінки. Кажуть, що немає нічого кращого, як учитися на помилках... Але ліпше вже на чужих, ніж на власних, зроблених в атестаційному аркуші!

Даний посібник буде корисний учителям протягом усіх років викладання мови й літератури, старшокласникам цього року випуску для підготовки до ЗНО 2021 та їхнім наступникам у процесі навчання.

Замовити посібник «Українська мова та література. Власні висловлення» Авраменка О. М. та ін. видавництва «Грамота» можна у будь-якій кількості онлайн чи за телефонами. Ми – завжди на зв'язку!

 

Видавник: Грамота

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

OTExMTQ