Главная » ПІДГОТОВКА ДО ШКОЛИ » ПИСЬМО, КАЛІГРАФІЯ » Вашуленко Прищепа Моя перша абетка 2 частини - Освіта -


        

Вашуленко Прищепа Моя перша абетка 2 частини - Освіта -

Вашуленко О.В., Прищепа О.Ю. Моя перша абетка : навчальний посібник для дітей старшого дошкільного віку в 2-х частинах.

В наявності

 

Артикул: 978-617-656-284-9
Видавник: «Освіта»
Ціна:
50,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Навчальний посібник «Моя перша абетка» (у 2-х частинах) призначений для занять із дітьми старшого дошкільного віку, які готуються до школи. Він може бути використаний на заняттях із навчання грамоти дітей у дошкільному закладі та під час індивідуальної роботи з дитиною вдома.

Перша частина посібника складається з добуквеного і буквеного періодів. Вправи і завдання добуквеного періоду мають на меті: ознайомити дітей із поняттями слово, речення, звуки мовлення, голосні й приголосні звуки, тверді й м’які приголосні, склад, наголос, дати їм загальне уявлення про наголошений і ненаголошений склад. Буквений період цієї частини посібника передбачає ознайомити дітей з усіма голосними та деякими приголосними буквами українськими мови (загалом – 12), знання яких дає можливість оволодіти початковими навичками читання.

Друга частина посібника призначена для ознайомлення дошкільників із рештою букв української абетки, розвитку фонематичного слуху і зв’язного мовлення, збагачення словникового запасу дитини, удосконалення умінь здійснювати звуковий аналіз слів і навичок читання.

У посібнику запропоновано рекомендації, методичні підказки та поради, що допоможуть організувати роботу з дитиною щодо оволодіння нею елементам грамоти і навичками читання не тільки педагогам дошкільних закладів, а й батькам.

«Моя перша абетка» відповідає вимогам Базового компонента дошкільної освіти та чинних програм із розвитку, виховання і навчання дітей 5–6 років, рекомендованих Міністерством освіти і науки України.

До посібника розроблені робочі зошити для підготовки до навчання письма (авт. О. В. Вашуленко, О. Ю. Прищепа). Разом із посібником вони становлять навчально-методичний комплект для дітей старшого дошкільного віку.

Видавник: «Освіта»

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

MzU1YTkzN