Главная » ДОВІДНИКИ І ПОСІБНИКИ » УКРАЇНСЬКА МОВА » Українська за 20 уроків: навчальний посібник О.М. Авраменко - Грамота -


        

Українська за 20 уроків: навчальний посібник О.М. Авраменко - Грамота -

Навчальний посібник з української мови (за 20 уроків) О.М. Авраменко ( Грамота )

В наявності

 

Артикул: 978-966-349-592-7
Видавник: Грамота
Сторінок: 112
Формат: 60x84
Друк: Повноколір
Обкладинка: М'яка
Ціна:
100,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Купити навчальний посібник "Українська за 20 уроків" автора О.М. Авраменко видавництва "Грамота" можна в нашому інтернет-магазині.

Цей навчальний посібник Українська за 20 уроків О.М. Авраменко видавництва "Грамота" збагатить ваш словник, допоможе вільніше знаходити потрібні слова під час спілкування. Тому основна цільова аудиторія — російсько й суржикомовні люди, які розуміють українську літературну мову, але не використовують її в спілкуванні.

Граматиці тут приділено менше уваги з огляду на те, що зібрати слова в речення, щоб висловити свою думку, не так уже й складно, адже граматичний лад мови людина сприймає від самого народження зі слів матері. У посібнику зроблено лише акценти на типових граматичних помилках, скажімо, на таких: дякувати вам, а не вас; навчатися мови, а не мові; сміятися з когось, а не над кимось і под. Для подолання граматичних помилок у цій книжці розроблено систему завдань з редагування суржикових конструкцій.

Кожну тему — «Людина», «Одяг», «Салон краси», «Дозвілля», «Транспорт», «Етикет»... — викладено на трьох розворотах (по шість сторінок).

Замовлення навчального посібника "Українська за 20 уроків" автора О.М. Авраменко видавництва "Грамота"за  телефонами:

+380 637879549; +380 971899420.

Видавник: Грамота

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

YzJkZDZjND