Главная » УЧЕБНИКИ / РАБОЧИЕ ТЕТРАДИ » 8 класс » УКРАИНСКИЙ ЯЗЫК » Українська мова зошит для контрольниих робіт 8 клас О.В. Заболотний - Генеза -


        

Українська мова зошит для контрольниих робіт 8 клас О.В. Заболотний - Генеза -

Зошит для контрольниих робіт з української мови для 8 класу із навчанням російською мовою О.В. Заболотний, В.В. Заболотний ( Генеза )

В наявності

 

Артикул: 978-966-11-0721-1
Видавник: Генеза
Сторінок: 64
Формат: А 5
Друк: Монохром
Обкладинка: М'яка
Ціна:
28,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Зошит для контрольниих робіт з української мови для 8 класу із навчанням російською мовою О.В. Заболотний, В.В. Заболотний видавництва  "Генеза" можна купити за оптовою ціною в нашому інтернет-магазині.

Цей зошит призначено для виконання всіх письмових контрольних робіт з української мови у 8 класі. Зокрема, семи робіт з мовних тем (тестування), п’яти робіт з різних видів мовленнєвої діяльності (читання мовчки, аудіювання, перекази, твір) та двох диктантів наприкінці кожного семестру.

Перевірка знань з мовної теми здійснюється у формі тестування. Кожна робота складається з 12 завдань різного виду (два варіанти). Біля завдань указано максимальну кількість балів, якою вони оцінюються.

  • Завдання з вибором правильної відповіді містить кілька варіантів відповіді, з яких лише один правильний.
  • Завдання на встановлення відповідності містить дві колонки, у яких частини матеріалу позначено цифрами та буквами. Треба співвіднести цей матеріал і в таблиці поруч із цифрою записати відповідну букву (за кожну правильно встановлену відповідність - 0,5 бала).
  • Відкрите завдання передбачає утворення, побудову, переклад тощо.

Якщо загальна кількість балів за виконання всіх завдань тесту не є

цілим числом, учитель має додати або відняти 0,5 бала, ураховуючи охайність та чіткість записів, наявність чи відсутність виправлень тощо.

У формі тестування перевірятимуться також читацькі й аудіативні вміння. Правильність виконання кожного з 12 тестових завдань оцінюється 1 балом. Тексти для цих контрольних робіт уміщено наприкінці зошита.

За допомогою диктантів перевірятимуться правописні навички, а за допомогою переказів і твору - уміння логічно й зрозуміло викладати думки, доречно вживати слова, грамотно писати. На сторінках, призначених для написання твору, переказів і диктантів, треба позначити червоним кольором береги.

Зошит для контрольниих робіт з української мови для 8 класу із навчанням російською мовою О.В. Заболотний, В.В. Заболотний видавництва  "Генеза" можна купити за телефонами: +380 637879549; +380 971899420.

Видавник: Генеза

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

YmFiOGU2