Главная » РОБОЧІ ЗОШИТИ 3 КЛАС » УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЧИТАННЯ » Українська мова З клас Навчаємось висловлюватися М.С. Вашуленко - Освыта -


        

Українська мова З клас Навчаємось висловлюватися М.С. Вашуленко - Освыта -

Навчаємось висловлюватися Українська мова З клас М. С. Вашуленко, С. Г. Дубовик ( Освіта )

В наявності

 

Артикул: 978-617-656-727-1
Видавник: «Освіта»
Сторінок: 64
Формат: А 5
Друк: Монохром
Обкладинка: М'яка
Надруковано: 2017
Ціна:
34,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Робочий зошит Українська мова З клас Навчаємось висловлюватися М.С. Вашуленко видавництва "Освіта"

Навчальний посібник розроблено відповідно до оновленої програми з української мови для початкової ніколи (2016 р.). Основна його мета — формувати в молодших школярів ключові компетентності — комунікативну і вміння вчитися, а також предметні, які допомагатимуть оволодівати українською мовою і мовленням. Пропоновані завдання спрямовані на формування в учнів умінь будувати власні висловлювання — есе. Особливу увагу приділено особливостям мовленнєвого оформлення його структурних елементів, засобам логічного зв’язку між частинами тощо. На цю роботу доцільно відводити один урок на тиждень або виконувати завдання протягом тижня. Окремі завдання можна пропонувати учням на виконання вдома.

Есе виражає індивідуальні враження і міркування автора з конкретного предмета або приводу і не претендує на вичерпне трактування. Для есеїстичного стилю властиві образність, рухливість думок, орієнтування на щиру відвертість і розмовну інтонацію.

Під час роботи в зошиті молодші школярі вдосконалять уміння зв’язно висловлюватися, здобудуть уміння переконливо висловлювати власні судження, доводити їхню доцільність, набудуть навичок колективного, групового, у парах та самостійного виконання мовленнєвих вправ.

Робочий зошит Українська мова 3 клас Навчаємось висловлюватися М.С. Вашуленко видавництва "Освіта" можна купити за телефонами: +380 637879549; +380 971899420.

 

 

 

 

Видавник: «Освіта»

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

Mjc0MTM3Zm