Главная » РОБОЧІ ЗОШИТИ 8 КЛАС » УКРАЇНСЬКА МОВА » Українська мова та література Зошит для поточ. оцін 8 клас О Єременко - Освіта -


        

Українська мова та література Зошит для поточ. оцін 8 клас О Єременко - Освіта -

Зошит для поточного та тематичного оцінювання Українська мова та література 8 клас О.В. Єременко, А.В. Лупійчук ( Освіта )

В наявності

 

Артикул: 978-617-656-676-2
Видавник: Освіта
Сторінок: 120
Формат: А 4
Друк: Монохром
Обкладинка: М'яка
Надруковано: 2017
Ціна:
38,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Зошит для поточного та тематичного оцінювання Українська мова та література 8 клас О.В. Єременко видавництва "Освіта" можна купити за оптовою ціною в нашому інтернет-магазині.

Вивчення української мови і літератури в загальноосвітніх навчальних закладах, передбачає контролювання знань учнів на різних етапах, визначення рівня засвоєння навчального матеріалу відповідно до компетентнісного підходу в освіті.
Сформовані компетенції, зокрема, мовна і мовленнєва, є підґрунтям подальшої успішної самореалізації учня. Власне компетентнісний підхід вимагає активної участі учнів у процесі навчання, насамперед використання самостійної роботи, спрямування освітнього процесу на формування й розвиток ключових і предметних компетентностей особистості.
Зошит для поточного та тематичного оцінювання «Українська мова та література. 8 клас» призначений для поточного, періодичного і підсумкового контролю вчителем навчальних здобутків учнів. Завдання розроблені відповідно до тематичного наповнення програм, затверджених Міністерством освіти і науки України: «Програма з української мови для загальноосвітніх навчальних закладів з українською мовою навчання для 5-9 класів» та «Програма з української літератури для 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів (зі змінами, внесеними у 2015 році)».
Матеріали видання розроблені таким чином, що вчитель може використати їх як для діагностичного (самостійні роботи до кожної теми), так і для підсумкового оцінювання (контрольні роботи до кожної теми). Об’єктивація діагностованих знань дає змогу вчителеві коригувати підготовку до контрольних робіт. Добір видів завдань зумовлений підготовкою до майбутньої державної підсумкової атестації, а також має на меті урізноманітнити навчальну діяльність вчителя та учнів.

Зошит для поточного та тематичного оцінювання Українська мова та література 8 клас О.В. Єременко видавництва "Освіта" можна купити за телефонами: +380 637879549; +380 971899420.

 

Видавник: Освіта

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

OTQzZDk2Nm