Главная » УЧЕБНИКИ / РАБОЧИЕ ТЕТРАДИ » 6 класс » УКРАИНСКИЙ ЯЗЫК » Українська мова та література зошит для оцінювання 6 клас Т.М. Положий - ПЕТ -


        

Українська мова та література зошит для оцінювання 6 клас Т.М. Положий - ПЕТ -

Зошит для поточного та тематичного оцінювання з української мови та літератури для 6 класу для шкіл з російською мовою навчання Т. М. Положий, Н.М. Байлова ( ПЕТ )

В наявності

 

Артикул: 978-617-7155-01-9
Видавник: ПЕТ
Сторінок: 144
Формат: А 4
Друк: Монохром
Обкладинка: М'яка
Надруковано: 2015
Ціна:
35,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Зошит для поточного та тематичного оцінювання з української мови та літератури для 6 класу для шкіл з російською мовою навчання Т. М. Положий, Н.М. Байлова видавництва "ПЕТ" можна купити за оптовою ціною в нашому інтернет-магазині.

На сучасному етапі розроблено різноманітні ефективні та надійні засоби оцінювання знань учнів. Завдання в тестовій формі залишаються ефективною формою перевірки, об’єктивного оцінювання рівня засвоєння учнями навчального матеріалу з української мови та літератури.

Запропонований посібник «Українська мова та література. 6 клас: зошит для поточного та тематичного оцінювання» призначений для здійснення вчителем поточного, періодичного, підсумкового контролю навчальних досягнень учнів. Завдання в тестовій формі розроблено відповідно до нових програм «Українська мова 5-9 класи» та «Українська література 5-9 класи: для шкіл з російською мовою навчання», що затверджені Міністерством освіти і науки України.

Матеріали посібника можуть бути використані як для діагностичного (самостійні роботи до кожної теми), так і для підсумкового оцінювання (контрольні роботи за кожною темою).

Діагностування на основі виявлення знань учнів дає змогу максимально конкретизувати дії вчителя й учнів під час підсумкових занять.

Під час складання державної підсумкової атестації (з української літератури) та зовнішнього незалежного оцінювання учні повинні вміти користуватися бланками відповідей. Саме з цією метою у поданому зошиті наявні бланки до кожної самостійної та контрольної роботи. Але використовувати їх чи ні під час перевірки знань учнів, залишається на розсуд учителя.

Зошит для поточного та тематичного оцінювання з української мови та літератури для 6 класу для шкіл з російською мовою навчання Т. М. Положий, Н.М. Байлова видавництва "ПЕТ" можна купити за телефонами: +380 637879549; +380 971899420.

Видавник: ПЕТ

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

MGEzNmF