Главная » УЧЕБНИКИ / РАБОЧИЕ ТЕТРАДИ » 5 класс » УКРАИНСКИЙ ЯЗЫК » Українська мова та література зошит для оцінювання 5 клас Т.М. Положий - ПЕТ -


        

Українська мова та література зошит для оцінювання 5 клас Т.М. Положий - ПЕТ -

Зошит для поточного та тематичного оцінювання з української мови та літератури для 5 класу для шкіл з російською мовою навчання Т.М. Положий, Н.М. Байлова ( ПЕТ )

В наявності

 

Артикул: 978-617-7150-28-1
Видавник: ПЕТ
Сторінок: 136
Формат: А 4
Друк: Монохром
Обкладинка: М'яка
Надруковано: 2015
Ціна:
34,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Зошит для поточного та тематичного оцінювання з української мови та літератури для 5 класу для шкіл з російською мовою навчання Т.М. Положий, Н.М. Байлова видавництва "ПЕТ" можна купити за оптовою ціною в нашому інтернет-магазині.

На сучасному етапі розроблено різноманітні засоби оцінювання знань учнів. Завдання, подані в зошиті, є ефективною формою перевірки, об’єктивного оцінювання рівня засвоєння учнями навчального матеріалу з української мови та літератури.

Навчальний посібник «Українська мова та література. 5 клас: зошит для поточного та тематичного оцінювання: для шкіл з російською мовою навчання» призначений для здійснення вчителем поточного та підсумкового контролю навчальних досягнень учнів.

Завдання розроблено відповідно до нових програм «Українська мова для 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів із навчанням російською мовою» та «Українська література для 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів», що затверджені Міністерством освіти і науки України.

Пропонований зошит містить завдання різних форм: тестові завдання, завдання на встановлення відповідності та відкриті завдання.

Окрім того, у поданому зошиті наявні бланки відповідей (Додаток 1, Додаток 2) до кожної самостійної та контрольної роботи, які вчитель може використовувати для якісного проведення ДПА (з української літератури) та підготовки до ЗНО.

Зошит для поточного та тематичного оцінювання з української мови та літератури для 5 класу для шкіл з російською мовою навчання Т.М. Положий, Н.М. Байлова видавництва "ПЕТ" можна купити за телефонами: +380 637879549; +380 971899420.

Видавник: ПЕТ

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

ZDRmMT