Главная » ЗНО 2021 » Українська мова та література Довідник + тести О. Куриліна - Абетка -


        

Українська мова та література Довідник + тести О. Куриліна - Абетка -

Українська мова та література. Довідник, тестові завдання до ЗНО О.В. Куриліна, Г.І. Земляна ( Абетка )

В наявності

 

Артикул: 978-617-539-310-9
Видавник: Абетка
Ціна:
155,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Купити недорого посібник «Повний повторювальний курс, підготовка до ЗНО та ДПА. Українська мова та література. Довідник + тести» авторів Куриліної О. В. й Земляної Г. І., видавництва «Абетка» (місто Кам'янець-Подільський) можна в нашому книжковому інтернет-магазині «SCHOOLDREAM» зі знижкою оптовим і постійним покупцям та вчителям.

Опрацювання даного навчального посібника ґрунтовно поліпшить грамотність випускника, значно збільшить обсяг його знань з української мови та літератури, надасть упевненості при складанні ЗНО чи ДПА.

Поговорімо більш детально про зазначений вище навчальний посібник.

Універсальну книгу «Українська мова та література. Довідник + тести. Повний повторювальний курс» написали автори Куриліна О. В. й Земляна Г. І. у видавництві «Абетка». Усі 655 сторінок навчального посібника становлять: 1) теоретичні відомості з орфографії, синтаксису та пунктуації всього курсу української мови з тестами; 2) розподілений за розділами й темами навчальний матеріал усього курсу української літератури з тестами.

Повторення знань з української мови супроводжується практичними й тестовими завданнями різних видів із відповідями в кінці книги для самоконтролю.

Перед поданням творів української літератури друкуються основні відомості про авторів, називаються їхні основні твори, герої, передається короткий зміст скорочених текстів і частин, тема, ідея та інше. У кінці тем також надаються тестові завдання для закріплення матеріалу. Наприкінці книжки друкуються відповіді до всіх тестових завдань. Опрацьовуючи навчальні теми, випускники мають можливість одразу перевірити власні відповіді й повторити матеріал, який погано засвоївся.

Замовити довідник «Повний повторювальний курс, підготовка до ЗНО та ДПА...» можна в особисте користування й оптом (зі значними знижками) за будь-якою адресою. Звертайтеся! Успіхів Вам у складанні ЗНО!

Видавник: Абетка

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

N2RiZDI3OD