Главная » ПІДРУЧНИКИ 8 КЛАС » УКРАЇНСЬКА МОВА » Українська мова підручникдля з навчанням рос. мовою 8 клас А.А. Ворон - Освіта -


        

Українська мова підручникдля з навчанням рос. мовою 8 клас А.А. Ворон - Освіта -

Підручник з української мови з навчанням російською мовою для 8 класу А.А. Ворон, В.А. Солопенко ( Освіта )

В наявності

 

Артикул: 978-617-656-521-5
Видавник: Освіта
Сторінок: 256
Формат: А 5
Друк: Повноколір
Обкладинка: Тверда
Ціна:
300,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Підручник з української мови з навчанням російською мовою для 8 класу А.А. Ворон, В.А. Солопенко видавництва "Освіта" можна купити за оптовою ціною в нашому інтернет-магазині.

У восьмому класі ви продовжите оволодівати багатствами української мови. У попередні роки ви дізналися про частини мови, їх значення, граматичні ознаки та правопис. Цей підручник розповість про такі розділи науки про мову, як синтаксис і пунктуація. Ви ознайомитеся з особливостями будови словосполучення і речення, опануєте правила вживання розділових знаків у простому реченні.

Щоб пригадати вивчене раніше і краще засвоїти новий матеріал, дайте відповіді на запитання на початку кожного параграфа або виконайте вправу-дослідження. Правила треба запам’ятовувати, а підказки допоможуть з’ясувати складні моменти у вивченні теми. Мовні задачі сприятимуть розвитку логічного мислення, а вправи з ключами дадуть змогу самостійно перевірити, чи правильно виконано завдання.

Основне в навчанні мови — це вміння спілкуватися. Набути таких навичок допоможе рубрика «Культура спілкування», матеріали до уроків розвитку мовлення, вправи для складання діалогів та завдання для роботи в парах. Із текстів рубрики «Ми діти твої, Україно!» ви дізнаєтеся про видатних українських діячів науки, культури.                      #

Контрольні запитання і завдання, вміщені після кожного розділу, зорієнтують у тому, що ви повинні знати і вміти. Вчіться самостійно визначати рівень своїх знань і вмінь.

У розділі «Додаток» є тлумачний та українсько-російський словники, зразки мовних розборів. Вони стануть у пригоді під час виконання багатьох вправ.

Бажаємо вам успіхів на шляху до знань!

Підручник з української мови з навчанням російською мовою для 8 класу А.А. Ворон, В.А. Солопенко видавництва "Освіта" можна купити за телефонами: +380 637879549; +380 971899420.

Видавник: Освіта

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

MWI1NWQ2