Главная » ПІДРУЧНИКИ 6 КЛАС » УКРАЇНСЬКА МОВА » Українська мова Підручник (Рос. мов. навчання) 6 клас Заболотний - Генеза -


        

Українська мова Підручник (Рос. мов. навчання) 6 клас Заболотний - Генеза -

Українська мова Підручник для 6 класу загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською мовою автори О.В. Заболотний, В.В. Заболотний видавництво Генеза

В наявності

 

Артикул: 978-966-11-0417-3
Видавник: Генеза
Сторінок: 256
Формат: 100х70
Друк: Повноколір
Обкладинка: Тверда
Країна виробник: Україна
Місто видавництва: Київ
Ціна:
200,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Українська мова Підручник для 6 класу загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською мовою автори О.В. Заболотний, В.В. Заболотний видавництво Генеза.

Раді зустрічі з вами на сторінках підручника «Українська мова». Цього навчального року ми помандруємо до чарівних країв Лексикології, Фразеології, Словотвору, Морфології, зазирнемо в найпотаємніші схованки українського слова, піз­наємо багато нового й корисного. Ваші зусилля обов’язково увінчаються успіхом, ви матимете задоволення від уміння гра­мотно писати та красномовно висловлюватись.

«Підкорення» кожного параграфа бажано розпочинати зі вступної вправи - невеликого дослідження. Потім уважно про­читайте правило. Намагайтеся його осмислити, переказати. Відкривши для себе суть мовного явища, можна розпочинати виконання різноманітних тренувальних вправ. Вони допомо­жуть закріпити отримані знання, а також розкажуть про на­вколишній світ, стосунки між людьми, історію та культуру.

Конкурсні завдання, цікаві історії, усмішки, різноманітні мовленнєві ситуації та опорні малюнки зроблять нашу подо­рож стежками рідної мови жвавою і захоплюючою.

І не забувайте користуватися словниками. У цих скарбни­цях добірних зерен-слів є відповіді на різноманітні запитання: що означає слово, як його треба писати, наголошувати тощо. Без цього неможливо досконало опанувати мову.

Отож, друзі, вирушаймо назустріч новим відкриттям!

Можливо замовити на нашому сайті за телефонами: +38(063)7879549.
При оптових замовленнях (на класи) – гнучка система знижок від ціни виробника, безкоштовна доставка по Україні.

Видавник: Генеза

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

OGMxYTAyZm