Главная » ПІДРУЧНИКИ 8 КЛАС » УКРАЇНСЬКА МОВА » Українська мова підручник 8 клас О.П. Глазова – Освіта -


        

Українська мова підручник 8 клас О.П. Глазова – Освіта -

Підручник з української мови для 8 класу О.П. Глазова ( Освіта )

В наявності

 

Артикул: 978-617-656-517-8
Видавник: Освіта
Сторінок: 288
Формат: А 5
Друк: Повноколір
Обкладинка: Тверда
Ціна:
250,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Підручник з української мови для 8 класу О.П. Глазова видавництва "Освіта" можна купити за оптовою ціною в нашому інтернет-магазині.

Стоячи на порозі дорослішання, ви в усьому й скрізь намагаєтеся виявляти індивідуальність. Підручник покликаний вам у цьому посприяти. Адже без досконалого володіння мовою стати цікавою людиною, виявити свої таланти й здібності — неможливо. «Найцінніше та найкраще в кожній людині — це її індивідуальність, її духовне обличчя зі всіма особливими прикметами, — писав Іван Франко. — До таких прикмет, що відповідають складові душі, належить і мова».

Мета підручника — допомогти вам якнайбільше дізнатися про минуле, краще розуміти сучасність, а головне — бути готовими творити майбутнє України. Підручник допоможе вам збагнути, що таке честь і чесність, які мають стати стрижнем характеру кожного громадянина нашої Держави. Треба багато знати і вміти, могти й хотіти плідно працювати на благо своєї родини і країни. Потрібно здобути якнайсучасніші знання, безперервно удосконалювати необхідні вміння, а ще — знати закони й правила спілкування.

Мова — інструмент мислення, тож підручник навчатиме вас мислити. А ще — максимально використовувати свої здібності. Ми громадяни інформаційної доби, яку називають епохою знань. Інтернет — величезна книжка, яку написали й продовжують писати мільйони людей. Вдумливому й вправному користувачеві електронного засобу — комп’ютера, планшета, мобільного телефони —

Інтернет дає можливість безперервно вдосконалюватись, використовуючи безмежні скарби людського розуму.

Водночас підручник переконуватиме вас у тому, що будь-який ґаджет — це всього-на-всього засіб, який надає значні можливості для навчання, спілкування з іншими людьми, самовираження. Проте жоден технічний винахід не замінить тепла людської душі, впливу Рідного Слова.

Тож творімо самі себе, творімо своє і нашої країни майбутнє! Вивчаймо — з любов’ю, наполегливо, старанно — заповідану нам народом, незмірно багату, співучу, чудову українську мову!

Хай щастить на шляху пізнання!

Підручник з української мови для 8 класу О.П. Глазова видавництва "Освіта" можна купити за телефонами: +380 637879549; +380 971899420.

 

 

Видавник: Освіта

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

MmVkZDQ