Главная » ПІДРУЧНИКИ 8 КЛАС » УКРАЇНСЬКА МОВА » Українська мова Підручник 8 клас (НОВА ПРОГРАМА) О.В. Заболотний - Генеза -


        

Українська мова Підручник 8 клас (НОВА ПРОГРАМА) О.В. Заболотний - Генеза -

Підручник з української мови для 8 класу (за новою програмою) О.В. Заболотний, В.В. Заболотний ( Генеза )

В наявності

 

Артикул: 978-966-11-0694-8
Видавник: Генеза
Ціна:
170,00 Грн

в корзину:
  шт.  

З підручником "Українська мова 8 клас" автора О.В. Заболотного видавництва "Генеза" учні цього навчального року почнуть мандрувати стежками одного з найцікавіших розділів мовознавства - «Синтаксису». Зокрема, дізнаються багато нового про словосполучення та речення, односкладні речення, речення із вставними словами, звертаннями, однорідними й відокремленими членами.
На початку кожного параграфа на школярів чекає невелике дослідження, яким автор О.В. Заболотний пропонує розпочати вивчення теми. Потім варто уважно прочитати теоретичні відомості, осмислити їх, виділити те, про що довідалися вперше, і те, із чим уже ознайомилися в попередніх класах. Вправи з позначками "Коло думок", "Попрацюйте в парах", "Два - чотири - усі разом", "Поспілкуйтеся" виконуються колективно й за окремими правилами, ознайомитися з якими можна в додатках наприкінці підручника.
При вивченні української мови за підручником для 8 класу, учні зможуть взяти участь у виконанні групових проектів, які допоможуть поглибити знання з мови й розвинути творчі здібності.
Багато цікавої, корисної інформації вміщено в рубриках "Із глибин мовознавства", "Для вас, допитливі", "Культура мовлення" та "Моя сторінка".
Розділ підручника "Українська мова. 8 клас" О.В. Заболотного "Синтаксис" стане у пригоді при сдачі ЗНО.

Опорні таблиці, розміщені на форзацах підручника, а також додатки зі словничками, відповідями до вправ, поради щодо виконання завдань - все це допоможе якісно засвоїти матеріал.

Видавник: Генеза

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

ZmE4OWJjND