Главная » ЗНО 2019 » Українська мова Комплексне видання до ЗНО 2018 та ДПА Білецька О. - ПІП -


        

Українська мова Комплексне видання до ЗНО 2018 та ДПА Білецька О. - ПІП -

Українська мова Комплексна підготовка до ЗНО-2018 та ДПА О.І. Білецька ( Підручники і посібники )

В наявності

 

Артикул: 978-966-07-3005-2
Видавник: ПІП
Формат: А 4
Друк: Монохром
Обкладинка: М'яка
Ціна:
100,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Купити за ціною виробника навчальний посібник «Зовнішнє незалежне оцінювання. Українська мова. Комплексне видання для підготовки до ЗНО і ДПА» видавництва «Підручники і посібники» міста Тернополя, автора О. Білецької, можна в необмеженій кількості у книжковому інтернет-магазині «Шкільна література». Також у нашому асортименті – багато інших корисних посібників цього видавництва, які зі знижкою придбають у нас учителі, оптові й постійні покупці.

Вказане комплексне видання з української мови обсягом 559 сторінки з м'якою ламінованою обкладинкою містить надрукований у порядку вивчення основний і необхідний у даному випадку матеріал з української мови кількох класів поспіль. Для підготовки до ЗНО 2018 й ДПА автор О. Білецька уклала довідковий теоретичний матеріал із практичними зразками. У кінці розділів подаються тренувальні й перевірні тестові завдання зі всіма різновидами вправ, які зустрічаються на ЗНО 2018, у тому числі – й зразки власних висловлень, які не всі старшокласники правильно оформлюють.

Дуже зручним даний навчальний посібник із підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання й державної підсумкової атестації є ще й тим, що кожний випускник може перевірити якість виконання власних тестів за відповідями, які в повному складі друкуються наприкінці книжки. У разі незадовільного виконання можна пройти повторну підготовку з певних тем або їхніх частин.

Посібник «Українська мова. Комплексне видання для підготовки до ЗНО і ДПА» видавництва «Підручники і посібники» (місто Тернопіль) може бути корисний учителям української мови під час проведення уроків вивчення матеріалу, закріплення його й перевірки знань, також він стане в нагоді старшокласникам при навчанні й випускникам наступних років. Це є дуже цінний (основний і додатковий) матеріал для вивчення державної мови.

Замовити комплексне видання для підготовки до ЗНО в 2018 році з української мови видавництва «ПіП» за ціною виробника й досконало підготуватися до іспиту Вам допоможе наш Книжковий інтернет-магазин. Отже, просто зараз набирайте будь-який із номерів телефонів: +380971899420,+380637879549 або електронну адресу schooldream@ukr.net і замовляйте собі особисто чи на клас цей чудовий універсальний посібник!

Ми виконуємо замовлення за будь-якою адресою України й завжди раді спілкуванню з нашими покупцями! До зв'язку!

Видавник: ПІП

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

YzQ3YzhmZj