Главная » ЗНО 2021 » Українська мова і література власне висловлення до ЗНО Літвінова - Літера -


        

Українська мова і література власне висловлення до ЗНО Літвінова - Літера -

Робочий зошит з української мови і літератури підготовка до ЗНО І.М. Літвінова, Ю.О. Гарюнова ( Літера )

В наявності

 

Артикул: 978-966-178-833-5
Видавник: Літера
Сторінок: 96
Формат: А 5
Друк: Монохром
Обкладинка: М'яка
Надруковано: 2016
Ціна:
30,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Робочий зошит з української мови і літератури підготовка до ЗНО І.М. Літвінова, Ю.О. Гарюнова видавництва "Літера" можна купити за оптовою ціною в нашому інтернет-магазині.

Любі випускники та майбутні абітурієнти!

Власне висловлення — постійна складова ЗНО з української мови та літератури, тому для вас залишається актуальним питання підготовки до такого виду роботи. Розуміючи ваші проблеми, зумовлені браком часу та великим навчальним навантаженням, пропонуємо робочий зошит, який, сподіваємося, дозволить легко та швидко ознайомитися з основними вимогами до виконання творчого завдання й закріпити набуті знання практично.

Для початку хочемо визначитися з дуже важливим, на наш погляд, питанням: для чого в тестовому зошиті ЗНО запропоновано завдання написати власне висловлення. Відповідь проста: кожна людина повинна вміти аргументувати свою життєву позицію чи власну точку зору на проблему. Тим більше, якщо ця людина прагне здобути вищу освіту й стати професіоналом у будь- якій сфері. Отже, набуті в процесі підготовки до написання висловлення мовленнєві навички стануть вам у пригоді в майбутньому.

Та це згодом. На сьогодні актуальним питанням є підготовка до ЗНО. У 2016 році власне висловлення поціновувалося 20-ма балами, 12 із яких давали за структуру, решту 8 — за грамотність (див. критерії, с. 92-94). Основну увагу в посібнику приділяємо матеріалу, знання якого дозволить отримати 16 балів (12 — за структуру; 4 — за лексичну, граматичну та стилістичну вправність). Не варто нехтувати ними: попри, здавалося б, невелику кількість балів порівняно з максимальними двомастами, вони є дуже важливими, особливо для тих із вас, хто обрав потребовану в нашому суспільстві майбутню професію, адже при вступі до вишу кожен бал важливий.

Дякуємо учням і студентам, роботи яких прислужилися для створення посібника, а також учителям-філологам, чий неоціненний досвід і щира любов до дітей надихнули на роботу.

Робочий зошит з української мови і літератури підготовка до ЗНО І.М. Літвінова, Ю.О. Гарюнова видавництва "Літера" можна купити за за телефонами: +380 637879549; +380 971899420.

Видавник: Літера

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

OWNjYzI5