Главная » РОБОЧІ ЗОШИТИ 4 КЛАС » УКРАЇНСЬКА МОВА

РОБОЧІ ЗОШИТИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ 4 КЛАС

Підросли Ваші учні! Дуже актуальними стали робочі зошити з української мови для 4 класу, автори підручника Вашуленко М. С. і Дубовик С. Г. підготували даний посібник.

Перше місце тепер посіли зошити з розвитку мовлення. Купити їх у нашому книжковому інтернет-магазині «Шкільна література» для Вас не складе труднощів, бо їх у нас на даний момент – 6 різних екземплярів. Вони мають ледь відмінні назви, але однакове значення.

Посібник під назвою «У світі рідного слова» у видавництві «Освіта» написали вже названі автори Вашуленко й Дубовик. Як багато уваги приділили вони справі розвитку грамотного письма, розширенню теоретичних знань про рідну українську мову, примноженню словникового запасу учнів! На їхніх посібниках зростає майже половина школярів даного віку.

Ще три зошити з розвитку мовлення вийшли в Києві: два – у видавництві «Грамота» (автори – Захарійчук М. Д.; Клименчук С. П. і Трохименко Т. О.); «Подружися зі словом» – у видавництві «Генеза» (автор Пономарьова К. І.).

Гарний зошит підготувало тернопільське видавництво «Навчальна книга – Богдан» (автор – Будна Н. О.). Оригінальний і якісний посібник вийшов у «Видавничому домі „Школаˮ» міста Харкова (автори Г. Жук і В. Федієнко).

Шановні покупці, замовляйте, будь ласка, все, що Вам сподобалося, й купуйте в нас робочі зошити з української мови для 4 класу за цінами видавництв і зі знижками за опт!

Ми готові Вам допомогти!

 

 


Грн
Грн
Зошит для тематичних контрольних робіт Української мови Захарійчук - Грамота -empty
Зошит входить до навчально-методичного комплекту до підручника «Українська мова. 4 клас» (автори Захарійчук М. Д., МовчунА. І.).   Для учнів, учителів, батьків, методистів.
Зошит для тематичних контрольних робіт Української мови Захарійчук - Грамота -

Ціна 34,00 Грн

В наявності
ZWEyNzMy