Главная » РОБОЧІ ЗОШИТИ 7 КЛАС » УКРАЇНСЬКА ЛІТЕРАТУРА » Українська література Зошит для оцінювання 7 клас Л.Т. Коваленко - Освіта -


        

Українська література Зошит для оцінювання 7 клас Л.Т. Коваленко - Освіта -

Зошит для оцінювання навчальних досягнень з української літератури для 7 класу Л.Т. Коваленко ( Освіта )

В наявності

 

Артикул: 978-617-656-434-8
Видавник: Освіта
Сторінок: 80
Ціна:
26,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Ти тримаєш у руках Зошит для оцінювання навчальних досягнень з української літератури для 7 класу Л.Т. Коваленко видавництва "Освіта" для поточного і тематичного контрольного оцінювання з української літератури. Завдання з нього пропонуватиме вчитель на уроці для оцінювання твоїх навчальних досягнень, або ти можеш виконувати їх удома, а батьки перевірять роботу й допоможуть тобі в самооцінюванні.

Зошит складається з двох розділів.

У Розділі І вміщено завдання для поточного оцінювання. На виконання тесту в цьому розділі відводиться до 15 хвилин. Кожен тест починається з 20 завдань із вибором однієї відповіді із двох запропонованих (варіанти відповіді — «Так» або «Ні»). Ці завдання переважно перевіряють, як уважно ти ознайомлюєшся з біографією письменників та читаєш їхні художні твори, адже розуміти й елементарно аналізувати твори можна лише за умови глибокого знання змісту. Обводь правильну відповідь кружечком.

У тести Розділу І також включено завдання з вибором однієї найточнішої, найповнішої відповіді. У них частина відповідей правильні, але неповні, і лише одна з них — найповніша, найточніша. Вона і є правильною. Зверни увагу: не обов’язково відповідь в останньому рядку є правильною, бо вона найдовша! Це може бути помилкове твердження.

Також новою формою завдань є завдання з вибором кількох правильних відповідей. Будь уважним/уважною: кожне таке завдання містить 2, 3 і більше правильних відповідей.

Якщо ти виконаєш правильно всі завдання кожного тесту поточного оцінювання, то можеш отримати максимально 24 або 36 балів. їх легко перевести у звичну тобі шкільну оцінку, поділивши максимальну кількість балів на 12. Так ти дізнаєшся, скільки тестових балів відповідає одному балу в класному журналі. Наприклад, 36:12=3, отже, одна-три правильні відповіді за тест — це один бал за 12-бальною шкалою оцінювання, чотири-шість — два бали і т. д.

У Розділі II вміщено по два варіанти тестів для контрольного оцінювання.

У тестах для контрольного оцінювання запропоновано завдання з вибором однієї правильної відповіді, завдання на встановлення відповідності, завдання на вписування короткої або розгорнутої відповіді. З такими формами тестових завдань ти працював/працювала в 5 і 6 класах. Лише одна порада: у завданнях на вписування намагайся формулювати думку коротко й чітко, щоб тобі вистачило відведеної для цього кількості рядків.

Після виконання завдань у тестовій формі ти матимеш можливість самостійно оцінити роботу. За завдання 1-18 максимальна кількість балів — 24, ще 12 балів ти можеш собі додати, написавши вичерпну відповідь на завдання 19. А далі звична процедура: кожні три правильно виконані завдання тесту — це один бал за 12-бальною шкалою оцінювання.

Тож бажаємо тобі успіхів і балів високого рівня на уроках української літератури!

Замовлення за  телефонами:

+380 637879549; +380 971899420.

 

Видавник: Освіта

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

NDgyZDF