Главная » ПІДРУЧНИКИ 8 КЛАС » УКРАЇНСЬКА ЛІТЕРАТУРА » Українська література підручник 8 клас В.І. Пахаренко - Грамота -


        

Українська література підручник 8 клас В.І. Пахаренко - Грамота -

Підручник з української літератури для 8 класу В.І. Пахаренко, Н.А. Коваль ( Грамота )

В наявності

 

Артикул: 978-966-349-580-4
Видавник: Грамота
Сторінок: 272
Формат: А 5
Друк: Повноколір
Обкладинка: Тверда
Надруковано: 2016
Ціна:
270,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Підручник з української літератури для 8 класу В.І. Пахаренко, Н.А. Коваль видавництва "Грамота" можна купити за оптовою ціною в нашому інтернет-магазині.

Ось і відшуміли ваші чергові літні канікули, сподіваємося, весело й потішно. За цей час ви не просто відпочили, а й помітно подорослішали, поса- мостійнішали. У вас виробляється власний погляд на життя, власна система цінностей, своє розуміння добра і зла, щастя, честі, справедливості, сенсу існування, уявлення про красу й потворність.

А це значить, вам буде цікаво й корисно продовжити мандрівку в захоп- • ливий світ українського художнього слова. Ви дізнаєтеся про переживання й помисли наших предків, ознайомитеся з прадавніми історичними піснями та думами, поглибите вміння розгадувати таємничу мову поезії, цінувати її довершеність; пізнаєте ази драматичного мистецтва на прикладі класичного твору «Театру корифеїв»; прочитаєте давніші й нові зразки вітчизняної прози, у якій ітиметься, зокрема, про радощі й турботи ваших ровесників.

Дуже хочеться, щоб усі ці твори стали вашими щирими співрозмовниками й порадниками, допомагали вам знаходити відповіді на найважливіші запитання. Безсумнівно, вашою метою є не бездумне зазубрювання певних знань, а відкриття таїни краси й мудрості мистецтва слова. Розкривши для себе цю дивовижну таємницю, ви вмітимете розрізняти справжнє, досконале мистецтво й примітивні підробки, зможете все життя одержувати неймовірну насолоду від читання й розуміння літератури. Справжня ж література допоможе вам опанувати найскладнішу й найпрекраснішу науку — любити людей і Батьківщину, зупиняти зло, а не уподібнюватися йому, мати власні тверді переконання, але з повагою ставитися до іншодумців.

Підручник з української літератури для 8 класу В.І. Пахаренко, Н.А. Коваль видавництва "Грамота" можна купити за телефонами: +380 637879549; +380 971899420.

Видавник: Грамота

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

OTU5M