Главная » ПІДРУЧНИКИ 8 КЛАС » УКРАЇНСЬКА ЛІТЕРАТУРА » Українська література підручник 8 клас Олександр Авраменко - Грамота -


        

Українська література підручник 8 клас Олександр Авраменко - Грамота -

Підручник з української літератури для 8 класу Олександр Авраменко ( Грамота )

В наявності

 

Артикул: 978-966-349-568-2
Видавник: Грамота
Сторінок: 256
Формат: А 5
Друк: Повноколір
Обкладинка: Тверда
Надруковано: 2016
Ціна:
270,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Підручник з української літератури для 8 класу Олександр Авраменко видавництва "Грамота" можна купити за оптовою ціною в нашому інтернет-магазині.

Здавалося б, звичайні слова — зорі, груші, тиша, ночі, куполи, передчуття, осінь... — але коли їх майстерним пером митця поєднати в речення, вони зазвучать по-іншому — емоційно, зворушливо, тобто по-художньому. Прочитайте поданий нижче текст, яскраво домальовуючи картини, що виникають в уяві, і ви в цьому переконаєтеся...

Коли за селом стихає гул комбайна, коли в тиші ночей на землю починають падати зорі та груші, коли з небесного купола з’їде Великий Віз, мене щемно огортає передчуття осені. А гир як побачу в пишних кронах жовтий листок, а ще як підпалить хтось картоплиння! Дим перемішується з пахощами яблук і нагадує мені, що це минає серпень, що сонце заходить далеко не там, де заходило в червні. І, дивлячись на край свіжої ріллі, бачу кінець літа. А я наче й не набувся в його теплі, не нажився в його розкоші! Та зелені клени вже моряться золотими. І здається, що не комори наповнюються врожаєм, а сама душа збагачується життєвим ужинком.

О цій порі, коли копають картоплі, я щоразу й усе глибше впадаю в якусь велику й терпко-піднесену покору. Під її могутнім впливолі безмовно дозволяю деревам скидати листя, відпускаю у вирій журавлів і благословляю діток у школу. Бо повітря все дужче пахне вереснем, а вересень пахне сторінками нових підручників. На шкільному подвір'ї враз здійметься гамір, і почнеться новий навчальний рік. Так заведено здавна, і це неодмінно, як осінь.

Підручник з української літератури для 8 класу Олександр Авраменко видавництва "Грамота" можна купити за телефонами: +380 637879549; +380 971899420.

Видавник: Грамота

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

YTMyYjYwO