Главная » ПІДРУЧНИКИ 6 КЛАС » УКРАЇНСЬКА ЛІТЕРАТУРА » Українська література Підручник 6 клас Коваленко Л.Т. - Освіта -


        

Українська література Підручник 6 клас Коваленко Л.Т. - Освіта -

Українська література : підручник для 6 класу загальноосвітніх навчальних закладів / Коваленко Л.Т.

Відсутній

 

Артикул: 978-617-656-300-6
Видавник: «Освіта»
Ціна:
250,00 Грн

Підручник, що є складовою Навчально-методичного комплекту «Українська література. 6 клас», відповідає вимогам Державного стандарту загальної середньої освіти в галузі «Українська література».

Підручник «Українська література» для 6 класу (автор Л.Т. Коваленко ) розвиває логічне, критичне та творче мислення учнів і спрямований на формування й розвиток в учнів комплексу ключових, предметних і міжпредметних компетентностей, втілює комунікативно-діяльнісний підхід до навчання літератури.

Навчальний матеріал підручника чітко структуровано відповідно до розділів, визначених програмою. Кожен із цих структурних компонентів містить навчальну інформацію та методичний апарат, згрупований у різноманітних рубриках: «Поміркуй над прочитаним», «Зверни увагу!», «Збагачуй своє мовлення»; «Будь уважним до слова»; «Література в колі мистецтв»; «Ти ? творча особистість»; «Твої літературні проекти». Завершує кожен розділ блок запитань і завдань для самоперевірки учнями свого рівня засвоєних знань, умінь і навичок.

Видавник: «Освіта»

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

NTJkYWI0