Главная » ЗНО 2021 » Українська література підготовка до ЗНО Ч.2 М.В. Шпільчак - Симфонія форте -


        

Українська література підготовка до ЗНО Ч.2 М.В. Шпільчак - Симфонія форте -

Матеріали для підготовки до ЗНО з української літератури (у двох частинах) Частина ІІ Довідковий матеріал М.В. Шпільчак ( Симфонія форте )

В наявності

 

Артикул: 978-966-284-114-5
Видавник: Симфонія форте
Сторінок: 280
Формат: А 5
Друк: Монохром
Обкладинка: М'яка
Надруковано: 2017
Ціна:
105,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Матеріали для підготовки до ЗНО з української літератури (у двох частинах) Частина ІІ Довідковий матеріал М.В. Шпільчак видавництва "Симфонія форте"

Як працювати з посібником «Матеріали для підготовки до ЗНО з української літератури (у двох частинах)»? Спершу прогляньте книжки, погортайте сторінки, ознайомтеся з розташуванням і назвами тем. Розпочніть систематичну роботу з опрацювання матеріалу, запропонованого у частині ї. Зверніть особливу увагу на те, що вивчалося кілька років тому й, мабуть, призабулося. Опрацьовуючи опорний довідковий матеріал у частині І, погрупуйте його за темами, вивченими у 5-8 класах, та за темами, які об’єднують матеріал, вивчений упродовж 9-го класу (твори Г. Сковороди, І. Котляревського, Г. Квітки-Основ яненка, Т. Шевченка, Я. Куліша), потім вивчене у 10-му класі (твори 1. Нечуя-Левицького, /7. Мирного, /. Карпен- ка-Карого, /. Франка, М. Коцюбинського, О. Кобилянської, Лесі Українки,

  1. Олеся, М. Вороного) й окремо - в 11 класі (твори Б.-І. Антонича, Я. Тичини, М. Рильського, М. Зерова, М. Хвильового, В. Підмогильного, Ю. Янов- ського, М. Куліша, Остапа Вишні, О. Довженка, В. Симоненка, В. Сосюри, А. Малишка, /. Драча, В. Стуса, Гр. Тютюнника, О. Гончара, Л. Костенко,
  2. Багряного, Є. Маланюка).

Виконайте ретельно всі тестові завдання частини її, адже для випускників є важливим потренуватися в тестуванні, відчути логічні та психологічні закони побудови завдань, простежити, як формулюються інструкції, будується основа завдання, розташовуються варіанти відповіді. Стійкі навички виконання таких завдань є запорукою високого результату в зовнішньому незалежному оцінюванні.

Виконавши тестові завдання, обов’язково проаналізуйте результати своєї праці, зверніть особливу увагу на те, що виконано неправильно. Обов’язково перечитайте відповідний довідковий матеріал, з’ясуйте причину Невдачі, додатково попрацюйте над подібними завданнями.Пам’ятайте, що необхідно вчитися не тільки здобувати перемогу, а й отримувати задоволення від подолання тих перешкод, які виникають на шляху до успіху. Нехай же праця і вчителів, і учнів завжди буде винагороджена високим результатом.

Матеріали для підготовки до ЗНО з української літератури (у двох частинах) Частина ІІ Довідковий матеріал М.В. Шпільчак видавництва " Симфонія форте " можна купити за телефонами: +380 637879549; +380 971899420.

 

 

Видавник: Симфонія форте

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

NGU0Yjc