Главная » ЗНО 2020 » Українська література міні-конспекти ЗНО 2017 О.М. Авраменко - Грамота -


        

Українська література міні-конспекти ЗНО 2017 О.М. Авраменко - Грамота -

Міні-конспекти для підготовки до ЗНО 2017 з української літератури О.М. Авраменко ( Грамота )

Відсутній

 

Артикул: 978-966-349-606-1
Видавник: Грамота
Сторінок: 160
Формат: А 6
Друк: Монохром
Обкладинка: М'яка
Надруковано: 2016
Ціна:
58,00 Грн

Українська література міні-конспекти для підготовки до ЗНО 2017 М. Авраменко видавництва "Грамота" можна купити за оптовою ціною в нашому інтернет-магазині.

Міні-конспекти з української літератури для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання можна використовувати як на уроках під час вивчення чи повторення творчості письменника, так і в позаурочній роботі.

Матеріал посібника потрібно опрацьовувати після прочитання художнього тексту, адже в цій книжці подано ключові слова, якими визначено літературний рід, жанр твору, особливості стилю (напряму), до якого він належить, зазначено його тему й ідею. Відомості з понятійного апарату сприятимуть повторенню літературознавчих термінів і важливих фактів, подій і явищ з історії літератури.

Основну (і найважливішу!) частину посібника становлять цитатний матеріал і літературні диктанти. Саме опрацьовуючи матеріал цитатників, ви зосередите увагу на зовнішніх і внутрішніх характеристиках літературних героїв, на яскравих репліках і художніх особливостях творів. Треба звертати увагу й на вислови митців і літературознавців про письменників, бо, як показує досвід попередніх років, у тесті ЗНО трапляються завдання на впізнавання митця за цитатним матеріалом про нього. Рекомендуємо під час опрацювання уривків із творів виділяти маркером ключові слова, які характеризують саме цього героя (письменника) з-поміж інших. Завдяки цьому за кілька тижнів до проходження ЗНО ви зможете, не перечитуючи всього посібника, повторити найсуттєвіші моменти.

За допомогою літературних диктантів ви зможете, з одного боку, перевірити, наскільки уважно прочитано текст художнього твору, а з іншого — розставити акценти на найсуттєвіших моментах у характеристиці літературних героїв.

У кінці посібника подано матеріал для повторення. Це — різнопланові літературні диктанти, за допомогою яких ви зможете на фінальній стадії підготовки повторити весь матеріал програми ЗНО.

Цей посібник можна використовувати й під час підготовки до поточних контрольних робіт у 9,10 й 11 класах.

Успіхів!

Українська література міні-конспекти для підготовки до ЗНО 2017 М. Авраменко видавництва "Грамота" можна купити за телефонами: +380 637879549; +380 971899420.

Видавник: Грамота

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

ZDYyODBkZ