Главная » ДОВІДНИКИ І ПОСІБНИКИ » УКРАЇНСЬКА ЛІТЕРАТУРА » Українська література Хрестоматія-довідник 8 клас В.В. Паращич - Ранок -


        

Українська література Хрестоматія-довідник 8 клас В.В. Паращич - Ранок -

Хрестоматія-довідник з Української літератури для 8 класу (нова програма) В.В. Паращич ( Ранок )

В наявності

 

Артикул: 978-617-09-2825-2
Видавник: Ранок
Сторінок: 368
Друк: Монохром
Ціна:
80,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Хрестоматія-довідник з Української літератури для 8 класу (нова програма) В.В. Паращич видавництва "Ранок".

Пролетіло красне літечко, залишивши по собі незабутні враження про приємний відпочинок, захоплюючі мандри, спілкування з товаришами. І дуже добре, якщо серед ваших друзів були гарна книга, художнє слово! Напевне, ніхто не буде заперечувати того важливого значення, яке мала і має книга в житті людства. Перш за все, це невичерпне джерело інформації, завдяки якому ми пізнаємо як навколишній, так і внутрішній, духовний світ людини. Герої улюблених книг змушують читачів думати про них, уболівати, переживати за них, любити чи осуджувати, навіть ненавидіти їх, порівнювати із собою, брати за взірець або вважати протилежністю. Таким чином книга допомагає людині в самопізнанні, виховує в ній кращі якості характеру на основі загальнолюдських цінностей. Врешті-решт, ми просто отримуємо задоволення від красивих поетичних рядків, влучного, дотепного слова, по-філософськи глибокої, афористичної думки, тонкого спостереження над природою чи світом людської душі.

Видатний арабський письменник IX століття Аль-Джахіз писав про книгу: «Я не знаю більш доброго сусіда, більш справедливого друга, більш покірного супутника, більш слухняного вчителя, більш обдарованого товариша; я не знаю нікого менш нудного й набридливого і в той же час нікого, чий характер був би глибшим та повнішим».

Замовлення за  телефонами:

+380 637879549; +380 971899420.

Видавник: Ранок

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

ZmM5ZGNm